Opcje przeglądania

Alkomaty dowodowe posiadające ważne świadectwo wzorcowania pozwalają służbom mundurowym, jak i również prywatnym użytkownikom na posłużenie się wynikiem badania alkomatu w sądzie. W naszej ofercie posiadamy alkomaty dowodowe sprawdzonych marek między innymi takich, których używa polska policja. Alkomaty dowodowe to bardzo precyzyjne urządzenia, dzięki wysokiej jakości czujnikowi odczyt alkomatu dowodowego jest bardzo dokładny i powtarzalny.

Najbardziej znane marki alkomatów dowodowych to Promiler, AlcoFind, Drager czy Lifeloc. Należy tu wspomnieć, że alkomaty dowodowe należy kalibrować minimum raz na pół roku. Ważność świadectwa wzorcowania alkomatu dowodowego to również 6 miesięcy, po upływie tego okresu świadectwo wzorcowania traci swoją ważność i alkomat, już nie jest traktowany jako dowodowy, można nim nadal wykonywać pomiary, jednak nie można go używać jako dowodu w sprawie.

Żeby poddać dowodowy alkomat wzorcowaniu, należy go przed tym odpowiednio przygotować do wzorcowania. Nasz serwis prowadzi takie czynności serwisowe jak kalibracja alkomatów i przygotowanie alkomatów do wzorcowania oraz samo wzorcowanie. Należy pamiętać, że ceny alkomatów dowodowych w naszym sklepie nie zawierają kosztów wzorcowania, a jedynie koszt kalibracji, która jest wykonywana w naszym serwisie bezpłatnie przez okres nawet 3 lat w zależności od wybranej wersji przy zakupie.

Każdy alkomat po zakupie w sklepie neomaniak.pl, nie tylko dowodowy przechodzi proces kalibracji w naszym serwisie, a klient z zakupionym alkomatem otrzymuje świadectwo kalibracji w postaci Certyfikatu Kalibracji.

Alkomaty dowodowe

Alkomat policyjny dowodowy, przesiewowy ALP-1 lite + mata na szybę Alkomat policyjny dowodowy, przesiewowy ALP-1 lite + mata na szybę
Producent: PROMILER
Cena:

1 199,00 zł

Cena netto: 974,80 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Alkomat dowodowy PROMILER ALP-1 Alkomat dowodowy PROMILER ALP-1
Producent: PROMILER
Cena:

1 899,00 zł

Cena netto: 1 543,90 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-9000 Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-9000
Producent: PROMILER
Cena:

899,00 zł

Cena netto: 730,89 zł

szt.
zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 570 140 570

Email: sklep@neomaniak.pl

Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl