Opcje przeglądania

Alkomaty dowodowe posiadające ważne świadectwo wzorcowania pozwalają służbom mundurowym, jak i również prywatnym użytkownikom na posłużenie się wynikiem badania alkomatu w sądzie. W naszej ofercie posiadamy alkomaty dowodowe sprawdzonych marek między innymi takich, których używa polska policja. Alkomaty dowodowe to bardzo precyzyjne urządzenia, dzięki wysokiej jakości czujnikowi odczyt alkomatu dowodowego jest bardzo dokładny i powtarzalny.

Najbardziej znane marki alkomatów dowodowych to Promiler, AlcoFind, Drager czy Lifeloc. Należy tu wspomnieć, że alkomaty dowodowe należy kalibrować minimum raz na pół roku. Ważność świadectwa wzorcowania alkomatu dowodowego to również 6 miesięcy, po upływie tego okresu świadectwo wzorcowania traci swoją ważność i alkomat, już nie jest traktowany jako dowodowy, można nim nadal wykonywać pomiary, jednak nie można go używać jako dowodu w sprawie.

Żeby poddać dowodowy alkomat wzorcowaniu, należy go przed tym odpowiednio przygotować do wzorcowania. Nasz serwis prowadzi takie czynności serwisowe jak kalibracja alkomatów i przygotowanie alkomatów do wzorcowania oraz samo wzorcowanie. Należy pamiętać, że ceny alkomatów dowodowych w naszym sklepie nie zawierają kosztów wzorcowania, a jedynie koszt kalibracji, która jest wykonywana w naszym serwisie bezpłatnie przez okres nawet 3 lat w zależności od wybranej wersji przy zakupie.

Każdy alkomat po zakupie w sklepie neomaniak.pl, nie tylko dowodowy przechodzi proces kalibracji w naszym serwisie, a klient z zakupionym alkomatem otrzymuje świadectwo kalibracji w postaci Certyfikatu Kalibracji.

Alkomaty dowodowe

Kalibracja alkomatu 65,00zł + Certyfikat Kalibracji

Kalibracja alkomatu 65,00zł + Certyfikat Kalibracji
Kalibracja alkomatu 65,00zł + Certyfikat Kalibracji

Teraz każdy alkomat kalibrujemy w tej samej cenie.
Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Każda wykonana przez nas kalibracja alkomatu udokumentowana jest świadectwem jakości, które otrzymuje klient wraz ze skalibrowanym alkomatem w postaci „Certyfikatu Kalibracji Alkomatu”.

Każdy alkomat osobisty kalibrujemy w cenie 65,00zł/brutto bez względu na model. (nie dotyczy alkomatów dowodowych, przesiewowych, barowych i policyjnych)

Kalibracja alkomatów dowodowych, przesiewowych, barowych i policyjnych typu ALP-1, ALP-1 LITE, AL-4000, AlcoBlow, iBlow, Raptor, AL-1100F, LifeLock, LifeGuard kosztuje 149,00zł/brutto. 

Również do każdego nowego alkomatu zakupionego w naszym sklepie wydajemy powyższy dokument.

Prowadzimy serwis i kalibrację alkomatów dla klientów z całej Polski. Jeżeli mieszkasz dalej od nas, wówczas przyślij nam alkomat, a my po naprawie lub kalibracji odeślemy go do Ciebie za pobraniem. Za usługę zapłacisz przy odbiorze paczki kurierowi + 15,00zł koszt przesyłki.

W celu przesłania alkomatu do kalibracji należy:
1. Usunąć z alkomatu baterie i ustniki.
2. Zapakować alkomat w kopertę bąbelkową lub paczkę.
3. Do przesyłki z alkomatem dołączyć adres zwrotny oraz koniecznie numer telefonu kontaktowego do Państwa, kontakt telefoniczny jest niezbędny!
4. Jeżeli życzą sobie Państwo fakturę, prosimy o dołączenie danych do jej wystawienia.

Tak przygotowany alkomat prosimy przesyłać na nasz adres:

Serwis i sprzedaż alkomatów.
ul.Łaska 80A
95-200 Pabianice

tel. 570 140 570 

Dostępność: Przyślij do nas alkomat do kalibracji. Szczegóły niżej.

Cena:

65,00 zł

Cena netto: 52,85 zł

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 570 140 570

Email: sklep@neomaniak.pl

Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl