Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

W naszym sklepie neomaniak.pl wszystkiego nie znajdziecie, ale to, co posiadamy w ofercie, jest najwyższej jakości w najlepszych cenach: tunele foliowe, pawilony ogrodowe, namioty, środki przeciw owadom, komarom, mrówkom, kleszczom i karaluchom.

Ogród

Pawilon ogrodowy + 2 Ścianki 3m x 3m biały Pawilon ogrodowy + 2 Ścianki 3m x 3m biały
Producent: PLONOS
Cena:

229,00 zł

Cena netto: 186,18 zł

Pawilon ogrodowy + 2 Ścianki 3m x 3m zielony Pawilon ogrodowy + 2 Ścianki 3m x 3m zielony
Producent: PLONOS
Cena:

229,00 zł

Cena netto: 186,18 zł

Pawilon ogrodowy 3 ścianki 3m x 3m biały Pawilon ogrodowy 3 ścianki 3m x 3m biały
Producent: PLONOS
Cena:

249,00 zł

Cena netto: 202,44 zł

Pawilon ogrodowy 6 ścianek 3 x 4m antracyt Pawilon ogrodowy 6 ścianek 3 x 4m antracyt
Producent: PLONOS
Cena:

1 259,00 zł

Cena netto: 1 023,58 zł

Pawilon ogrodowy 6 ścianek 3 x 4m beżowy Pawilon ogrodowy 6 ścianek 3 x 4m beżowy
Producent: PLONOS
Cena:

1 259,00 zł

Cena netto: 1 023,58 zł

Tunel foliowy 2,5x4 m 10m2 Tunel foliowy 2,5x4 m 10m2
Producent: PLONOS
Cena:

549,00 zł

Cena netto: 446,34 zł

  • nowość
Tunel foliowy 2x3 m 6m2 Tunel foliowy 2x3 m 6m2
Producent: PLONOS
Cena:

479,00 zł

Cena netto: 389,43 zł

  • nowość
Tunel foliowy 2x4,5m 9m2 Tunel foliowy 2x4,5m 9m2
Producent: PLONOS
Cena:

499,00 zł

Cena netto: 405,69 zł

  • nowość
Tunel foliowy 3x4,5 m 13,5m2 Tunel foliowy 3x4,5 m 13,5m2
Producent: PLONOS
Cena:

749,00 zł

Cena netto: 608,94 zł

  • nowość
Tunel foliowy 3x6 m 18m2 Tunel foliowy 3x6 m 18m2
Producent: PLONOS
Cena:

799,00 zł

Cena netto: 649,59 zł

  • nowość

Wszystko dla ogrodu

W naszym sklepie neomaniak.pl wszystkiego nie znajdziecie, ale to, co posiadamy w ofercie, jest najwyższej jakości w najlepszych cenach: tunele foliowe, pawilony ogrodowe, namioty, środki przeciw owadom, komarom, mrówkom, kleszczom i karaluchom.

Nawozy, doniczki, ziemia ogrodowa, rośliny ogrodowe, narzędzia, elementy małej architektury – wszystko to dostaniemy w dobrze wyposażonym centrum ogrodniczym. Każdy, kto posiada przydomowy ogród, albo chociaż balkon, nawet mały, często kieruje tam swoje kroki. Znajdą tam coś dla siebie nawet osoby uprawiające w swoich mieszania rośliny doniczkowe. Kupią tam ziemię ogrodową i doniczki w dowolnych kształtach i kolorach. No i oczywiście rośliny, a w razie potrzeby także nawozy. Centra ogrodnicze odwiedzają też osoby poszukujące inspiracji dla swojego ogrodu. Szczególnie poszukiwane są elementy małej architektury: figurki, fontanny, ławki… I oczywiście rośliny ogrodowe. Te zajmują zwykle największą część ekspozycji w centrum ogrodniczym. Można wybierać do woli wśród różnych kształtów i kolorów. Każdy znajdzie coś dla siebie, a także wszelkie niezbędne narzędzia do prac ogrodowych. Ponadto, jak już wspomniano różne doniczki, nawozy, ziemię ogrodową i elementy małej architektury. Nie zabraknie niczego. 

Blog o ogrodzie – serwisy dla miłośników natury

Ogród może być nie tylko wizytówką domu, ale też prawdziwą pasją dla tego, kto się nim zajmuje. W ogrodzie możemy uprawiać dowolne gatunki roślin, zarówno ozdobnych, jak i owocowych, czy warzywnych. Świetnym źródłem informacji o różnego rodzaju uprawach i odmianach roślin jest blog ogrodniczy. Taki serwis internetowy jest prowadzony zwykle przez jedną osobę – prawdziwego pasjonata ogrodnictwa.


Blog ogrodowy – strona miłośnika ogrodów

Dobrego bloga o ogrodzie jest w stanie prowadzić tylko ktoś, kto prawdziwie się tym pasjonuje. Tylko w takim przypadku taki blog będzie skarbnicą wiedzy teoretycznej i praktycznej, tak ważnej w codziennej pielęgnacji ogrodu. Blog ogród często informuje nie tylko o sposobie prowadzenia konkretnej uprawy, ale też o warunkach, jakie muszą być spełnione, by uzyskać dobre plony. Z pomocą takiego bloga możemy się przekonać w praktyce, jakie metody sprawdzają się innym ludziom i w co warto zainwestować. Czasami nawet niepozorne rozwiązania dają doskonałe rezultaty, a co za tym idzie, warto zastanowić się nad tym, by je wypróbować. Blog ogrodowy będzie miejscem, w którym z pierwszej ręki dowiesz się, jak sobie radzić w ogrodowych pracach.


Rady z bloga ogrodowego

Na blogach ogrodowych ich autorzy publikują zwykle dwa rodzaje informacji. Pierwsze to informacje ogólne, odpowiednie do zastosowania dla każdego i pewne – po prostu sprawdzone. Drugim typem informacji są informacje o tym, co sprawdziło się u danych osób – swego rodzaju patenty, które można zastosować, jeśli chce się mieć ładne plony. Wiele takich patentów dotyczy przede wszystkim uprawy warzyw. Autorzy blogów radzą sobie, jak uprawiać warzywa giganty, co robić, by konkretne zasiewy się udały, jak chronić rośliny w naturalny sposób, co robić, by wydały większy plon i tak dalej. Wszystkie te informacje mogą być naprawdę bardzo cenne. Czasami prosty sposób może się okazać tym rewolucyjnym, jeśli chodzi o uprawę ogrodu.


Jakie blogi ogrodnicze warto czytać?

W sieci jest mnóstwo blogów, które traktują o tematyce ogrodniczej, ale nie każdy jest taki sam. Jeden blog ogrodowy ma tysiące czytelników i jest źródłem sprawdzonej wiedzy, z koeli inny może dopiero raczkować i nigdy nie wiadomo, czy informacje w nim zawarte będą rzeczywiście godne wykorzystania.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 570 140 570

Email: sklep@neomaniak.pl

Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl