Opinie o Nas
Informacje tel. 570 140 570

Zakupione towary w dniu roboczym do godz. 14.00 wysyłamy tego samego dnia.

Opłaty za przesyłki: 0,00zł

-----------------------------------------------------------

Sklep czynny: 

10.00 - 17.00 w dni robocze

10.00 - 13.00 w soboty

ul. Łaska 80A, 95-200 Pabianice

Infolinia:  tel. 570 140 570

Napisz do nas: sklep@neomaniak.pl

------------------------------------------------------------

Nasze konto w mBank:

55 1140 2004 0000 3202 3077 4206 

100% zadowolonych klientów


» przeczytaj wszystkie opinie

Bezpieczne zakupy
Dlaczego warto kupić u nas?

1. Każdy alkomat przed wysyłką kalibrujemy i wystawiamy bezpłatnie CERTYFIKAT KALIBRACJI. Dlatego możemy Ci zagwarantować, że Twój alkomat będzie działał zgodnie ze specyfikacją producenta.

2. Priorytetem dla nas jest dobro i zadowolenie Klienta.

3. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny alkomatów więc na alkomatach znamy się jak mało kto. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania Klienta przed i po zakupie.

PODSUMOWANIE: Miła i fachowa obsługa, natychmiastowa bezpłatna wysyłka kurierem lub pocztą, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wystawiamy Certyfikat Kalibracji, otrzymasz idealnie skalibrowany alkomat, infolinia czynna od godziny 9.00 do 20.00, pomoc przed i po zakupie alkomatu.

Jeśli masz pytania jesteśmy do dyspozycji. Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz w zakładce "O nas"

Jak prawidłowo używać alkomat?

Jak prawidłowo używać alkomat?

1. Nie traktuj alkomatu jak zabawki, nie używaj w trakcie spożywania alkoholu! Minimalny czas od ostatniego spożycia alkoholu do pomiaru nie powinien być krótszy niż 30 minut. Dłużej zaczekasz od ostatniej dawki - alkomat dłużej będzie działał prawidłowo. Zużycie sensora jest mniejsze im niższy jest wynik na alkomacie.

2. Jeżeli badanie wykonujesz w dniu gdy spożywałeś alkohol koniecznie przed pomiarem wypłucz wodą jamę ustną.

3. Pamiętaj alkomaty półprzewodnikowe kalibrujemy po wykonaniu od 100 do 300 pomiarów co pół roku, a elektrochemiczne od 500 do 3000 w zależności od modelu urządzenia minimum raz w roku.

4. Nie jest dopuszczalne wykonywanie pomiarów bezpośrednio po wypaleniu papierosa dotyczy to alkomatów półprzewodnikowych, alkomaty elektrochemiczne nie wymagają takiego stosowania.

5. Alkomat to urządzenie elektroniczne, które może przestać prawidłowo funkcjonować w każdej chwili, dlatego zawsze miej wyczuloną uwagę i nie opieraj się w 100% wyłącznie na jego pomiarach. Zawsze wykonuj kilka pomiarów by potwierdzić prawidłowość odczytów alkomatu.

6. Producent i sprzedawca nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej za wyniki pomiarów oraz szkody powstałe w skutku nieprawidłowych odczytów urządzenia.

7. Alkomat używaj i przechowuj w temperaturze pokojowej z dala od produktów zawierających alkohol.

8. Pamiętaj, że dobrej klasy baterie pozytywnie wpływają na dokładny odczyt alkomatu. Dlatego zawsze dbaj o to by ich stan był idealny.

9. Nie używaj zamiast baterii akumulatorów jeżeli producent tego wyraźnie nie zalecił w instrukcji obsługi. Większość alkomatów dostępnych na rynku jest zasilana bateriami.

10. Pamiętaj, że alkomat to urządzenie elektroniczne dlatego nie przechowuj go w samochodzie lub innym miejscu gdzie temperatura zimą spada poniżej zera.

11. Jeżeli pożyczasz alkomat koledze, który jutro jedzie na wesele to koniecznie zapoznaj go z tymi punktami. W innym wypadku może się zdarzyć sytuacja, że alkomat będzie używany w trakcie wesela przy stole w trakcie spożywania alkoholu. Po takiej imprezie możesz się liczyć z tym, że alkomat będzie niesprawny, a w najlepszym przypadku bardzo mocno rozkalibrowany. Oczywiście w takich sytuacjach nie ma winnego i koszt naprawy ponosi właściciel alkomatu.

Jeśli się zastosujesz do powyższych zasad wówczas alkomat będzie Ci długo służył.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl