Opinie o Nas
Kalibracja alkomatu

kalibracja alkomatu

Kalibracja alkomatu - 55,00zł

Po kalibracji alkomatu otrzymasz CERTYFIKAT KALIBRACJI.

Prowadzimy kalibrację alkomatów, sprzedaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Kalibrujemy większość modeli dostępnych na rynku.

Tych alkotestów nie odsługujemy ALCOSENSOR IV, ALCOBLOW, X100, X60, DRAGER, ALCOVISOR. 

Kalibrujemy alkomaty takich firm jak DATECH, ALCOFIND, SENTECH, PROMILER, ALCODIGITAL, LIFELOC, LIFEGUARD, CERTEN oraz INNE niewymienione.

Jeśli nie wiesz czy obsługujemy Twój model alkomatu zadzwoń do nas i zapytaj tel. 570 140 570.

Alkomaty z czujnikiem elektrochemicznym należy kalibrować minimum raz w roku i nie rzadziej niż co 500 pomiarów. Alkomaty półprzewodnikowe powinno się kalibrować co pół roku i co 100-300 pomiarów w zależności od zaleceń producenta do danego modelu. Serwisujemy i kalibrujemy wszystkie modele alkomatów na miejscu. Jeżeli dostarczysz do nas alkomat osobiście wówczas skalibrujemy go od ręki w ciągu 20 minut. Jeśli nie wiesz co to jest kalibracja alkomatu zadzwoń do nas, a nasz serwisant Ci wszystko wyjaśni.

Prowadzimy również kalibrację alkomatów wysyłkowo.

Jak to zrobić?                       Bardzo prosto!

Zapakuj alkomat w kopertę pęcherzykową bez ustników i bez baterii. Do alkomatu dołącz adres zwrotny i koniecznie numer telefonu. Prześlij alkomat na nasz adres :

Serwis Alkomatów, ul.Łaska 80a, 95-200 Pabianice, tel. 570 140 570

Twój alkomat skalibrujemy natychmiast i odeślemy go do Ciebie na adres taki jaki podasz. Za kalibrację zapłacisz kurierowi jak dostarczy Ci alkomat. Kwota jaka będzie do zapłaty to 55,00zł za kalibrację alkomatu plus 12,00zł koszt przesyłki zwrotnej. Jeżeli pojawi się jakieś zapytanie w trakcie kalibracji wówczas nasz serwisant skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Jeżeli alkomat wymaga dodatkowych czynności serwisowych zawsze kontaktujemy się z właścicielem alkomatu celem ustalenia ewentualnych dodatkowych kosztów i podjęcia decyzji o naprawie lub rezygnacji z naprawy. W razie braku możliwości kalibracji lub rezygnacji przez klienta z naprawy nigdy nie obciążamy Was kosztami serwisu. W takiej sytuacji opłata naliczana jest tylko za przesyłkę zwrotną kurierowi 12,00zł.

Jeżeli masz jakieś pytania prosimy o kontakt tel. 570 140 570

 

 kalibracja alkomatu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl