PH MINUS pH- Chemia do Basenu Basenowa NTCE 1,5 kg

Dostępność: brak towaru
Cena: 39,00 zł 39.00
Cena netto: 31,71 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: NTCE
Kod produktu: C6E9-78542

Opis

PH MINUS pH- Chemia do Basenu Basenowa NTCE 1,5 kg

Profesjonalny szybko rozpuszczający się granulat do obniżania wartości współczynnika pH wody basenowej z linii produktów NTCE Pool Care.
 1. Służy do obniżania pH wody
 2. Postać granulatu
 3. Szybko i całkowicie rozpuszczalny
 4. Nie pozostawia osadów
 5. Skuteczny również na kamień w basenie
 6. Silnie skoncentrowany umożliwia oszczędne zużycie
 7. Bardzo wydajny
 8. Neutralny zapach
 9. Niepieniący
 10. Nie zawiera jonów chlorkowych przez co nie powoduje korozji
 11. Nadaje się do wieloletniego przechowywania
 12. Produkt Polski
 13. Profesjonalna linia produktów do basenów: NTCE Pool Care

PARAMETRY PRODUKTU

 • waga: 1,5 kg
 • postać: granulat
 • dozowanie: 150g na 10m3 wody
 • producent: NTCE (Polska)
 • ważność: 3 lata
 • preparaty NTCE posiadają certyfikaty oraz Atesty: PZH, NIZP, ZBZS
 • są przebadane laboratoryjnie posiadają Atesty Higieniczne i pozwolenia na obrót produktem biobójczym na rynku polskim wydane przez Ministra Zdrowia.
OPIS PRODUKTU

Utrzymanie właściwej wartości pH jest najważniejszym zadaniem w pielęgnacji wody basenowej. Prawidłowa wartość pH wody basenowej mieści się w zakresie od 7.0 do 7.4. Naturalnym zjawiskiem jest ciągły wzrost pH w wodzie basenowej i konieczność stosowania środka obniżającego pH. Środki do pielęgnacji wody działają lepiej a woda jest przyjemniejsza dla ludzkiej skóry.

Preparat kwasowy Balancer pH Minus w postaci granulatu służy do obniżania wartości współczynnika pH w wodzie basenowej do idealnego zakresu 7,0 – 7,4. Pierwszym i podstawowym krokiem w kierunku uzyskania idealnej wody w basenie jest korekta odczynu pH. Optymalna wartość pH mieści się w przedziale od 7,0 do 7,4 czyli tyle co ludzka łza. Uzyskanie wartości pH z podanego przedziału jest konieczne do właściwego działania innych preparatów chemii basenowej. Każde odchylenie od tego poziomu powoduje osłabienie działania stosowanych środków dezynfekcyjnych, a także może powodować podrażnienie spojówek, podrażnienia skóry, korozję elementów metalowych itp. Balancer pH Minus w postaci granulatu kwasowego skutecznie obniża pH z zakresu alkaicznego do neutralnego. Może być stosowany w zalecanych stężeniach z innymi środkami do utrzymywania czystości basenów. Preparat nie zawiera jonów chlorkowych przez co nie powoduje korozji.

W celu obniżenia pH o 0,2 jednostki należy użyć 150g preparatu na 10m3 wody. Woda twarda wymaga większej dawki, miękka mniejszej. Dozowanie przeprowadzać jako roztwór w wodzie i w różnych miejscach wlewać do basenu w kilku dawkach. Balancer pH Minus w wodzie rozpuszcza się szybko i bez osadów. Sprawdzać co pewien czas zmianę wartości współczynnika pH. Rozpuszczony w wodzie nadaje się zarówno do dozowania ręcznego jaki automatycznego w urządzeniach pomiarowo dozujących. Przypominamy o zachowaniu środków ostrożności przy dozowaniu chemii basenowej. Wszelkie informacje oraz szczegółowy sposób użycia i dozowanie znajdziesz na opakowaniu.

PRODUKT POLSKI

Produkty chemii basenowej NTCE Pool Care posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty oraz pozwolenie na obrót na rynku polskim wydane przez Ministra Zdrowia. Wytwarzane są według najwyższych norm i standardów obowiązujących na terenie Unii Europejskiej.

NTCE – PROFESJONALNE ŚRODKI CHEMII BASENOWEJ

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 570 140 570

Email: sklep@neomaniak.pl

Waluty
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl