Alkomat online — Ranking najlepszych alkomatów internetowych!
Alkomat online

Alkomat online — Ranking najlepszych alkomatów internetowych!

Wirtualny alkomat online, znany jest również pod nazwą alkomat online, czy kalkulator promili, szacujący stężenie alkoholu we krwi, stał się bardzo popularny wśród całego społeczeństwa.

Internet został zalany masą różnego rodzaju wirtualnych alkomatów, które w większości, różnią się od siebie jedynie drobnymi szczegółami. Przyjrzymy się temu bliżej.

Wirtualny alkomat online — ile mogę wypić i prowadzić samochód

Fot. Wirtualny alkomat online — ile mogę wypić i prowadzić samochód?

Wiadomym faktem jest, że alkomat online nie oddaje nam stuprocentowego, faktycznego stanu zawartości alkoholu w naszym organizmie.

Dlatego też nie możemy sugerować się wynikiem wirtualnego alkomatu jako gwarancji naszej trzeźwości.

Jeżeli chcemy mieć pewność, jakie stężenie alkoholu znajduje się w naszym organizmie i czy możemy legalnie prowadzić pojazd, najlepszym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w alkomat osobisty.

Żaden z dostępnych w sieci wirtualnych alkomatów nie może być porównany do alkomatu osobistego. Przede wszystkim, alkomat online to jedynie prosty algorytm, który na podstawie kilku informacji wpisywanych w odpowiednie tabelki, wskazuje nam szacowany poziom zwartości alkoholu w organizmie i pokazuje nam przybliżony czas, jaki potrzebujemy, aby wytrzeźwieć.

Za to alkomaty osobiste, to urządzenia elektroniczne, wykorzystujące zaawansowane sensory elektrochemiczne, które dokładnie zbadają wydmuchiwane z płuc powietrze i wskażą realną i rzeczywistą zawartość alkoholu w organizmie. Dlatego też tak ważne jest, abyśmy nie sugerowali się jedynie wynikiem wirtualnego badania na zwartość alkoholu w organizmie i nie decydowali na podstawie jego obliczeń czy możemy prowadzić samochód!

Duży błąd, jaki może popełnić kalkulator promili, może nas kosztować utratą prawa jazdy! 

Pamiętaj ,wirtualny alkomat online używaj tylko w celach informacyjnych lub edukacyjnych!

 Alkohol wino i kalkulator promili — ile mogę wypić?

Fot. Alkohol wino i kalkulator promili — ile mogę wypić?

 

Dlaczego lepiej nie sugerować się wynikiem wirtualnego badania trzeźwości, alkomatem online?

Pierwsza i najważniejsza kwestia, która od razu powinna przemówić nam do rozumu, dlaczego nie możemy sugerować się wynikiem, jaki wskaże nam wirtualny alkomat, jest fakt, że organizm każdego człowieka jest inny. To powinno rozwiać już wszelkie wątpliwości co do wyniku testu na stężenie alkoholu w organizmie, alkomatem online.

Organizm każdego człowieka inaczej reaguje na spożyty alkohol, główną rolę odgrywa tutaj wątroba, która pozbywa się alkoholu z organizmu. Do tego dochodzą parametry fizyczne, czyli wzrost, waga, wiek, a nawet fakt czy osoba jest danego dnia wypoczęta.

Możemy w tym miejscu dać przykład eksperymentu.

Dwóch dorosłych mężczyzn w średnim wieku wypija 4 piwa alkoholowe o zawartości alkoholu 6,0%. Jeden z mężczyzn jest wypoczęty, spał 7 godzin, zjadł pożywne śniadanie, obiad oraz wykonał godzinny spacer w ciągu dnia, następnie przystąpił do wypicia wspomnianych piw. Drugi z mężczyzn nie spał zbyt dobrze, przebudzał się w nocy i spał zaledwie 4 godziny, na śniadanie wypił jedynie kawę i zjadł w pracy obiad z cateringu, jest poddenerwowany i zmęczony, następnie wypija 4 piwa. Obaj mężczyźni są w zbliżonym wieku, wadze oraz wzroście.

Badanie alkomatem osobistym z sensorem elektrochemicznym wykazałoby tutaj w większości przypadków, wyższą zawartość alkoholu w organizmie drugiego mężczyzny przez dłuższy okres.

Jego organizm przez warunki w ciągu dnia, będzie osłabiony i wątroba będzie wolniej trawiła alkohol. W przypadku pierwszego mężczyzny alkohol będzie spalany szybciej, można powiedzieć w naturalnym tempie, czyli około 10 gram czystego alkoholu na godzinę.

Właśnie dlatego, że alkomaty wirtualne nie są w stanie określić naszego samopoczucia, stanu zdrowia, poziomu wyspania się i wielu innych aspektów, nie powinniśmy brać pod uwagę wyniku testu alkomatem online, jako gwarancji możliwości legalnego prowadzenia samochodu.

Co prawda alkomat osobisty również nie sprawdza stanu zdrowia, samopoczucia czy poziomu wyspania się, jednak, powietrze wdmuchiwane do alkomatu z płuc, wskazuje po prostu rzeczywistą zawartość alkoholu w organizmie. Także badanie alkomatem osobistym lub policyjnym, powinno być ostatecznym, przed rozpoczęciem podróży, jeśli mamy wątpliwości do stanu trzeźwości.

 

Najlepsza aplikacja wirtualnego alkomatu w sieci https://alkomat-online.pl

Internet wypełniony jest różnego rodzaju kalkulatorami promili. Jak wspominaliśmy wyżej, istnieje wiele alkomatów online, które szacują poziom alkoholu w organizmie i określają przybliżony czas do całkowitego wytrzeźwienia. Jednak są to tylko spekulacje i nie możemy porównywać wyniku alkomatu online do wyniku badania trzeźwości specjalistycznym alkomatem elektrochemicznym.

Wirtualne alkomaty są stworzone w większości w ten sam sposób. Wpisując w przeglądarkę internetową hasło alkomat online, wirtualny alkomat, kalkulator promili online, alkomat lub badanie trzeźwości online, zobaczymy mnóstwo wyników wyszukiwania. Weźmiemy pod uwagę alkomaty online, które wyświetlają się na pierwszych stronach wyszukiwarki, potencjalnie, są to najbardziej popularne wirtualne alkomaty wśród internautów.

 

Ranking najpopularniejszych kalkulatorów promili.

 

https://alkomat-online.pl

Pierwsza pozycja wyszukiwanej frazy prowadzi nas do strony https://alkomat-online.pl, na której znajduje się najczęściej odwiedzany i popularny wirtualny kalkulator promili.

 1. Tradycyjnie jak w przypadku większości wirtualnych alkomatów, pierwszym zadaniem użytkownika będzie zaznaczenie płci.
 2. Dalej, posługując się wygodnymi przesuwanymi słupkami, określamy wzrost, wagę wiek użytkownika oraz sylwetkę.
 3. Następnym krokiem jest miejsce na uzupełnienie informacji, co było spożywane.
 4. Mamy do wyboru pięć poziomów w tabeli, które wskazują różne rodzaje alkoholu oraz pojemności, obok określamy ilość wypitego trunku.
 5. Bardzo ciekawym rozwiązaniem twórców alkomat online.pl jest możliwość dodania alkoholu, jaki nie jest wymieniony w pięciopoziomowej tabeli, a jaki był spożywany przez użytkownika.
 6. Klikając w pole, dodaj, rozwija się dodatkowy poziom tabeli, gdzie możemy uzupełnić zawartość alkoholu, jaki spożywaliśmy w procentach oraz ilość spożytego alkoholu.
 7. Dalej wracamy do przesuwnych słupków, informujemy alkomat online, czy podczas spożywania alkoholu, spożywaliśmy również posiłki, mamy do wyboru cztery pozycje od „nic lub prawie nic”, do „dużo – tłusto”.
 8. Kolejny punkt w https://alkomat-online.pl to uzupełnienie informacji przez użytkownika, jak spala alkohol.
 9. Mamy możliwość wybrania jednej z trzech pozycji, słabo, normalnie lub szybko.
 10. Ostatnim krokiem przed wirtualnym sprawdzeniem zawartości alkoholu w organizmie jest podanie czasu, kiedy rozpoczęło się i zakończyło spożywanie podanego wcześniej alkoholu.
 11. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych informacji na stronie https://alkomat-online.pl użytkownikowi nie pozostaje nic innego, jak kliknięcie ikony pokaż wynik.
 12. Następuje wówczas obliczanie przez alkomat online możliwości kierowcy i zawartości alkoholu w organizmie.
 13. Po zaledwie kilku sekundach widzimy wynik.

Pierwszym co widzi użytkownik, jest informacja, duży i widoczny obraz zielony lub czerwony, w zależności od tego, czy alkomat internetowy wskaże, że w naszym organizmie znajduje się alkohol, czy też nie. Na zielonym tle widnieje informacja, iż jest to tylko szacowany wynik, prawdopodobnie wytrzeźwieliśmy, a we krwi nie znajduje się niedopuszczalna ilość alkoholu.

Strona https://alkomat-online.pl w dalszym ciągu jednak przestrzega użytkownika, że jest to jedynie wynik szacunkowy i że wirtualny alkomat nie może być porównywany z alkomatem dowodowym.

Jest to bardzo istotna informacja dla użytkownika. Jeżeli zaś użytkownik alkomatu online przesadził z napojami alkoholowymi, alkomat online po przeliczeniu w pierwszej kolejności wskaże uwagę na widocznym czerwonym tle.

Kierowco, nie wsiadaj za kierownicę, ponieważ z obliczeń alkomatu online, w twoim organizmie znajduje się niedopuszczalna zawartość alkoholu. Oczywiście alkomat online każe takiemu użytkownikowi zaczekać z jazdą samochodem do momentu, aż wytrzeźwieje. Końcowe informacje, jakie wskazuje nam https://alkomat-online.pl to jego szacunkowe obliczenia.

Bardzo podoba nam się, że ten wirtualny alkomat oblicza między innymi wagę płynów ustrojowych użytkownika, ile gram alkoholu, spożył użytkownik, dokładny czas spożywania alkoholu oraz czas, jaki upłynął od spożycia i szybkość przyjmowania alkoholu w gramach na minuty.

Przybliżony czas trzeźwienia również jest obliczany przez alkomat online, na końcu obliczeń widzimy tabelę z dokładnym podziałem na godziny, przyjmowanym alkoholem oraz promilami, jakie szacunkowo użytkownik miał w organizmie w danym czasie.

https://alkomat-online.pl

Fot. https://alkomat-online.pl

 

Wirtualny alkomat – kalkulator alkoholu we krwi - https://docelu.pl/wirtualny-alkomat

Wirtualny alkomat internetowy na stronie https://docelu.pl/wirtualny-alkomat wita nas obszernymi informacjami na temat alkomatów online, jak długo będzie działał alkohol na użytkownika oraz oczywiście informację na temat, szacunkowego obliczenia promili przez dany alkomat. Poniżej tych informacji znajdujemy klasyczne dla wszystkich alkomatów online punkty do uzupełnienia.

Czy użytkownikiem jest kobieta, czy mężczyzna, wzrost, wagę oraz informację czy alkohol był spożywany na pusty, w połowie pełny czy pełny żołądek. Klikając dalej, przechodzimy do kolejnego okna, w którym musimy wskazać informację na temat czasu rozpoczęcia spożywania alkoholu oraz rodzaju i ilości spożywanego alkoholu. Aby sprawdzić rezultat, należy kliknąć ikonę „oblicz”.

Wyświetla się duży wykres słupkowy, na którym wskazana jest szacunkowa zawartość promili w organizmie użytkownika, w stosunku do godzin danego dnia. Wykres wskazuje, o której godzinie prawdopodobnie użytkownik będzie miał wynik 0,00 promila w organizmie. Co szczególnie przykuło naszą uwagę w tym wirtualnym kalkulatorze promili?

Przede wszystkim nie ma tutaj punktu, w którym podajemy wiek użytkownika, co poniekąd ma wpływ na spalanie alkoholu, teoretycznie młode osoby lepiej spalają alkohol. Drugim z mankamentów, to okrojona możliwość wprowadzenia rodzaju spożywanego alkoholu, mamy zaledwie dziewięć możliwych pozycji do wyboru, w których znajdują się najpopularniejsze alkohole, czyli w momencie, gdy użytkownik spożywał inny alkohol, może już mieć problem z przeprowadzeniem testem na alkohol w organizmie online. Oczywiście.

A koniec, razem z wynikiem widzimy dużą informację, iż wynik tego alkomatu online oparty jest na teoretycznym algorytmie służącym do oszacowania zawartości alkoholu w organizmie. Z tego typu uwagą spotkamy się, używając większości dostępnych alkomatów online w sieci.

 

Wirtualny alkomat alcoquick.

To kolejna pozycja na internetowej mapie wirtualnych alkomatów. Nazwa trochę bardziej profesjonalna, jednak sam wirtualny alkomat nas nie zaskoczył, wręcz przeciwnie. Na tej stronie internetowej widzimy klasycznie, jak już wspominaliśmy, dla wszystkich alkomatów online miejsce do wypełnienia informacji.

Pierwsze co użytkownik musi uzupełnić to informacje na temat spożywanego alkoholu. Od razu, jak w przypadku poprzedniego wirtualnego alkomatu dostrzegamy pierwszą wadę. Mianowicie, możemy wskazać jedynie trzy rodzaje alkoholu, jest to piwo, wódka i wino. W obecnych czasach, kiedy na rynku alkoholi dostępnych jest wiele różnego rodzaju trunków alkoholowych o różnych mocach, twórcy alkomatu online powinni zadbać o różnorodność wyboru do uzupełnienia.

Dalej, użytkownik podaje swoją wagę oraz informację, jaki czas upłynął od spożycia alkoholu. Następnie zaznaczamy odpowiednio płeć oraz czy piliśmy na pusty, czy pełny żołądek. Dmuchnij w alcoquick, to miejsce, w które klikamy, aby otrzymać wynik zawartości alkoholu w organizmie. Oprócz wyniku wyrażonego w promilach dostajemy od strony standardową informację, na temat alkomatu online.

Wynik alkomatu jest szacunkowy, może służyć do celów orientacyjnych oraz żebyśmy nie sugerowali się w pełni tego typu systemami. Poniżej tych informacji znajdziemy również ciekawe wyjaśnienie, jak działa alkomat online oraz jego zalety i ograniczenia. W tym wypadku wydaje nam się, że jest to dość okrojona wersja alkomatu online.

Porównując go do wirtualnego kalkulatora promili, który opisujemy wyżej alkomat-online.pl, znajdujemy tutaj dużo mniej ważnych punktów do uzupełnienia, przez co wynik i tak już orientacyjny, może być jeszcze mniej wiarygodny.

Wirtualny alkomatFot. Wirtualny alkomat 

 

Wirtualny alkomat – kalkulator promili alkoholu online.

Autocentrum to kolejna strona dysponująca wirtualnym kalkulatorem promili. W przypadku tego alkomatu online nic nas nie zaskakuje. Widzimy informacje, które podajemy w każdym z internetowych alkomatów.

Dodać musimy naszą wagę i płeć, następnie ilość i moc wypitego alkoholu. Ten punkt jest ciekawy, ponieważ alkomat online nie segreguje punktu na rodzaje alkoholi, tylko każe użytkownikowi wpisać ilość mililitrów i moc spożywanych alkoholi w procentach. Możemy w ten sposób dodać dowolną ilość pozycji spożytego alkoholu. Kolejny punkt, który niczym nas nie zaskoczył to czas, jaki upłynął od spożycia alkoholu.

Ostatecznie wciskamy czerwoną okrągłą ikonę oblicz, znajdującą się z boku podawanych informacji, otrzymując wynik wyrażony w profilach.

 • Zielona, uśmiechnięta buźka mówi nam, że jesteśmy trzeźwi i możemy jechać.
 • Czerwona, smutna buźka, wskazuje zaś, że nie możemy jeszcze wsiadać za kierownicę.

 

Poniżej samego kalkulatora online, znajdziemy popularne mity dotyczące alkoholu, które również opisujemy w osobnym artykule.

Drugim z tekstów, jaki znajdziemy pod kalkulatorem promili, jest przestroga, ze znanym hasłem piłeś, nie jedź. W tym alkomacie online również nie mamy miejsca na wyszczególnienie wieku użytkownika. Poza tym poprawny alkomat online, który może pomóc nam w kryzysowej sytuacji, oszacować zawartość alkoholu w naszym organizmie.

 

Wirtualny alkomat online Amii 5.0

Następna propozycja wyszukiwarki pod frazą wirtualny kalkulator alkoholu online. Posiadający profesjonalną nazwę alkomat online Amii 5.0 na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo rozbudowany, wśród informacji, jakie ma podać użytkownik, przeplata się niestety duża liczba reklam, które rozpraszają. Jeśli chodzi o sam kalkulator promili alkoholu we krwi online, widzimy tak jak w większości, miejsca do uzupełnienia wieku, wagi, wzrostu, podania płci oraz alkoholu, jaki się spożywało.

Tutaj ciekawie możemy dzielić ilość spożytego alkoholu na mililitry, ale też kieliszki czy butelki. Pusty w połowie pełny lub pełny żołądek to kolejna informacja, która przewija się na każdej stronie z wirtualnym alkomatem. Dalej standardowa procedura, czyli określenie, kiedy zaczęło spożywać się alkohol i jaki okres minął od spożycia.

Po obliczeniu przez wirtualny alkomat online otrzymujemy wyniki. Powtarzają się nasze dane oraz ile trwało spożywanie alkoholu, ile alkoholu wypiliśmy i przez jaki czas, teoretycznie będziemy trzeźwieć. Ciekawostką na tej stronie z wirtualnym alkomatem jest informacja, ile możemy wypić. Wirtualny kalkulator alkoholu we krwi liczy szacunkowo, nie tylko ile czasu będziemy trzeźwieć, ale również, ile możemy wypić alkoholu i jaka będzie dawka śmiertelna.

Z takimi obliczeniami nie spotkaliśmy się na żadnej ze stron z wirtualnymi kalkulatorami promili. Ta część wskazuje, ile gram czystego alkoholu, wypiliśmy i jaka ilość może być dla nas śmiertelna, przypisując do tego ilość wódki, wina czy piwa, jakie trzeba byłoby wypić na raz. Poniżej wyświetlana jest duża tabela, w której widzimy po kolei godziny i zawartość promili w organizmie o danej godzinie.

Na koniec oczywiście uwaga, wyszczególniona pogrubionym pismem, na temat szacunkowych wyników alkomatu online Amii 5.0. Dodatkowo przypomnienie, że polskie prawo zabrania prowadzić pojazdy mechaniczne pod wpływem alkoholu, za co grozi kara grzywny, pozbawienia prawa jazdy i wolności.

Takich przypisów nigdy za wiele, naszym zdaniem dobrze się dzieje, że teoretycznie na każdej ze stron z alkomatem online znajdziemy informację w postaci przestrogi, dotyczącą prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.

Wirtualny alkomat online obliczy stężenie alkoholu

Fot. Młoda kobieta po spożyciu alkoholu oblicza za pomocą aplikacji wirtualny alkomat online swoje stężenie alkoholu we krwi. 

Abc alkoholu – wirtualny kalkulator promili i kalorii.

Ostatnim opisywanym alkomatem, jaki dodajemy do naszego rankingu, jest wirtualny alkomat online od abc alkoholu. Zaciekawił nas ten wirtualny kalkulator, ponieważ wyróżnił się na tle innych alkomatów online możliwością dodatkowego obliczenia kalorii, jakie przyjęliśmy podczas spożywania alkoholu.

Na początek oczywiście przestrogi i informacje na temat działania alkomatu online i jego szacowanym wyniku, który nie daje nam w pełni faktycznego stanu poziomu alkoholu w naszym organizmie. Następnie informacje do uzupełnienia, takie jak w przypadku każdego innego alkomatu online. Podajemy płeć, wagę oraz wiek, na tej stronie o dziwo nie wskazujemy wzrostu użytkownika.

Dalej wskazujemy napoje alkoholowe, jakie wypiliśmy i w jakich ilościach. Twórcy tego alkomatu online ułatwiają użytkownikowi wybór spożywanych alkoholi. Pod danym rodzajem, na przykład piwo, rozwija się tabela z najpopularniejszymi piwami do wyboru, tak samo jest z wódką, winem czy drinkami. Czas, w którym piliśmy dany alkohol, jest istotny do uzupełnienia.

Po wprowadzeniu wszystkich rodzajów alkoholi i ich pojemości, jakie spożywaliśmy, określeniu czasu ich spożywania, automatycznie otrzymujemy wynik pokazany na wykresie poniżej. Wynik w promilach pokazywany jest stosunkowo do godzin w danym dniu, czyli podobnie jak w większości alkomatów wirtualnych dostępnych w sieci.

Wirtualny alkomat online wskazuje nam, ile czystego alkoholu wypiliśmy, jaki jest szczytowy poziom alkoholu w promilach, jaki osiągnęliśmy oraz kiedy, co do minuty, osiągniemy całkowitą trzeźwość. Niezmiennie, jak w innych aplikacjach alkomatów online, na końcu obliczeń znajduje się informacja, na temat obliczania wyniku zawartości alkoholu w organizmie przez algorytm matematyczny, który jedynie szacuje wskazywany wynik i może on różnić się od rzeczywistego stanu.

 

Wirtualny alkomat online – ciekawy gadżet dostępny dla każdego

Wirtualne alkomaty mogą być z pewnością interesującym gadżetem, w szczególności dlatego, że aby z nich skorzystać, wystarczy nam dostęp do Internetu, o co nietrudno w dzisiejszych czasach. Wybierając alkomat online do sprawdzenia zawartości alkoholu w organizmie, warto wybrać najbardziej rozbudowany alkomat, tam, gdzie podajemy wiele szczegółowych informacji, na przykład https://alkomat-online.pl

Ten alkomat nie wskaże nam dokładnej zawartości alkoholu w organizmie w czasie rzeczywistym, jednak podając wiele szczegółowych informacji, możemy otrzymać wynik najbardziej zbliżony do rzeczywistego. Nie zapominajmy jednak, że wirtualny alkomat online może nam służyć jedynie jako informacja, a nie gwarancja danego wyniku zawartości alkoholu w organizmie, ponieważ nie jest to alkomat dowodowy. Pewność o stanie naszej trzeźwości da nam jedynie przeprowadzenie badania na zawartość alkoholu w organizmie, z wykorzystaniem alkomatu elektrochemicznego, osobistego lub policyjnego.

Wirtualny alkomat online ilość alkoholu we krwi

Fot. Wirtualny alkomat online obliczy alkohol w wydychanym powietrzu

Zalety i wady alkomatów online.

Patrząc na to, ile alkomatów online mamy do dyspozycji w Internecie, możemy śmiało powiedzieć kilka słów na temat ich zalet i wad. Przede wszystkim, nasze i pewnie większości użytkowników, pierwsze spostrzeżenie, jest takie, że każdy alkomat online jest skonstruowany w podobny sposób. Istotne informacje, które zawieramy przed rozpoczęciem testu na zawartość alkoholu w organizmie online, w każdym przypadku są takie same.

Najważniejsze to płeć, wiek, wzrost oraz waga użytkownika, informacje, jakiego ile alkoholu spożywała osoba w danym czasie, który również należy wpisać w odpowiednim polu. Największą zaletą alkomatu online jest możliwość oszacowania stanu trzeźwości w danym czasie. Jest to ważna kwestia, szczególnie dla osób, które nie posiadają alkomatu osobistego. Wiadomo, że po przeprowadzeniu obliczenia zawartości alkoholu online osoba nie będzie miała stu procent pewności, że jest trzeźwa.

Zyska za to informację o przybliżonym czasie, kiedy będzie mogła usiąść za kierownicę samochodu. Dlatego też na każdym kroku zachęcamy do zaopatrzenia się w profesjonalny alkomat osobisty, który w przeciwieństwie do alkomatu online, da nam dokładny wynik zawartości alkoholu w naszym organizmie. Zaletą alkomatu online jest również jego ogólnodostępność. Każdy, kto ma dostęp do Internetu, może profilaktycznie sprawdzić stan swojej trzeźwości, jeżeli nie ma do dyspozycji alkomatu elektrochemicznego.

Możemy jednak do tej zalety, dopisać analogiczną wadę, alkomaty online są ogólnodostępne i jest ich wiele, każdy z nich działa z mniejszym lub większym marginesem błędu, dlatego też użytkownik może zagubić się, który alkomat online wybrać. Między innymi dlatego powstał powyższy materiał, aby taki wybór ułatwić. Naszym zdaniem większość wirtualnych alkomatów wymaga jeszcze dopracowania przez ich twórców.

W wielu aplikacjach brakuje na przykład możliwości dodania wieku użytkownika, czy też dokładnego określenia, jaki alkohol się spożywało. W wielu przypadkach jest to uogólnienie alkoholi do poziomu wódki, wina i piwa. Udanym rozwiązaniem może być tutaj, tak jak widać na stronie alkomat-online.pl możliwość dodania ilości wypitego alkoholu o danej mocy, do uzupełnienia przez użytkownika. Zaletą alkomatów online, jest poniekąd również masa praktycznych informacji zawartych przy wynikach takich testów online.

Mianowicie, ile gram czystego alkoholu, możemy wypić, w jakim czasie spalamy alkohol i ile mniej więcej czasu potrzebujemy do osiągnięcia całkowitej trzeźwości. Dodatkowo informacje na temat jazdy pod wpływem alkoholu i kary, jakie grożą za jazdę po alkoholu, pozytywnie wpływają na wizerunek każdego alkomatu online. 

Po przeczytaniu tych ważnych kwestii kierowca z pewnością dwa razy zastanowi się nad tym, czy wsiąść za kierownicę po przeprowadzeniu takiego badania.

Wynik stężenia alkoholu we krwi wskazany na alkomacie online jest oparty na algorytmie matematycznym i może się różnić.

Przelicznik alkoholu we krwi - kalkulator promili

Fot. Przelicznik alkoholu we krwi — kalkulator promili — ile mogę wypić?

My polecamy korzystać z https://alkomat-online.pl, ale również, polecamy wyposażyć się w alkomat osobisty, który da nam sto procent pewności co do zawartości alkoholu w organizmie. Jeżeli nie ma takiej możliwości, przeczytajcie na naszym blogu artykuły:

Ile mogę wypić i prowadzić auto po spożyciu alkoholu?

Jak sprawdzić trzeźwość bez alkomatu?

Wirtualny alkomat online

Bestsellery
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji

349,00 zł

283,74 zł

szt.
Alkomat Promiler AL-8000 SILVER
Alkomat Promiler AL-8000 SILVER

599,00 zł

486,99 zł

szt.
iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka
iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka

1 659,00 zł

1 348,78 zł

szt.
Alkomat PROMILER iSOBER 30 + mata na szybę lato/zima
Alkomat PROMILER iSOBER 30 + mata na szybę lato/zima

569,00 zł

462,60 zł

szt.
Produkt dnia
Wykrywacz Metali COBRA CT-1069
Wykrywacz Metali COBRA CT-1069

299,00 zł

243,09 zł

szt.
Tunel foliowy 2,5x4 m 10m2
Tunel foliowy 2,5x4 m 10m2

549,00 zł

446,34 zł

Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-9000
Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-9000

899,00 zł

730,89 zł

szt.
Mata przeciwsłoneczna i antyszronowa na szybę
Mata przeciwsłoneczna i antyszronowa na szybę

19,00 zł

15,45 zł

szt.
Alkomat dowodowy PROMILER ALP-1
Alkomat dowodowy PROMILER ALP-1

1 899,00 zł

1 543,90 zł

szt.
Tunel foliowy 2x3 m 6m2
Tunel foliowy 2x3 m 6m2

479,00 zł

389,43 zł

Tunel foliowy 2x4,5m 9m2
Tunel foliowy 2x4,5m 9m2

499,00 zł

405,69 zł

iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka
iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka

1 659,00 zł

1 348,78 zł

szt.
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji

349,00 zł

283,74 zł

szt.
Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji
Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji

599,00 zł

486,99 zł

szt.
ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY PROMILER AL-9000 LITE
ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY PROMILER AL-9000 LITE

599,00 zł

486,99 zł

szt.
 Miernik Pomiaru Chloru i pH
Miernik Pomiaru Chloru i pH

55,00 zł

44,72 zł

szt.
Alkomat Promiler AL-8000 SILVER
Alkomat Promiler AL-8000 SILVER

599,00 zł

486,99 zł

szt.
Tunel foliowy 3x6 m 18m2
Tunel foliowy 3x6 m 18m2

799,00 zł

649,59 zł

Infolinia:

Telefon: 570 140 570

Email: sklep@neomaniak.pl

więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl