Hulajnoga elektryczna do pracy?
Hulajnoga elektryczna do pracy?

Hulajnoga elektryczna do pracy? Czy to dobry pomysł! Sprawdź, czym jest, jak działa ten pomysł i dlaczego warto!

Hulajnoga elektryczna używana na dojazdy do pracy to z pewnością hit wśród młodzieży służący również do poruszania się po mieście. Hulajnogi elektryczne można kupić w sklepach z rowerami lub korzystać z sieci wypożyczalni w dużych miastach. Hulajnogi elektryczne są też ciekawym i oryginalnym, ale nie pozbawionym sensu sposobem na dojeżdżanie do pracy.

Wiele osób nie do końca jest przekonanym do tego sposobu przemieszczania się, ale posiada on wiele plusów i jest zdecydowanie warty rozważenia. Poniżej odpowiadamy na pytanie, czym jest hulajnoga elektryczna, jak działa i dlaczego warto na niej dojeżdżać do pracy. Podpowiadamy też, kiedy wybór ten będzie dobrym rozwiązaniem.

Dwie hulajnogi elektryczne pod "Spodkiem"

Fot. Dwa "elektryki" pod "Spodkiem"

Czym są elektryczne hulajnogi? Jaki mają zasięg na jednym ładowaniu?

Elektryczna hulajnoga to sprzęt posiadający elektryczny napęd i baterie. Ładuje się je tak samo, jak inne urządzenia np. telefon. Napęd ten pozwala jechać na hulajnodze bez odpychania się od ziemi. Najczęściej prędkość hulajnogi elektrycznej to 25 km/h na godzinę, a zasięg na jednym ładowaniu w zależności od modelu może wynieść nawet kilkadziesiąt kilometrów. Najpopularniejsza, tania hulajnoga elektryczna taka jak Xiaomi wyposażona jest w silnik bezszczotkowy, a moc silnika oscyluje w granicach od 250 do 350 wat.

Przepisy dotyczące UTO

Hulajnoga elektryczna zgodnie z polskimi przepisami dotyczącymi tak zwanych UTO (urządzenia transportu osobistego) może poruszać się po ścieżkach rowerowych nie szybciej niż 20 km/h — jest to dopuszczalna prędkość maksymalna. Drogie pojazdy napędzane dwoma silnikami o mocy 800 wat, potrafią rozwijać prędkości dużo powyżej 55 km/h, jednak w większości przypadków za mocniejszą hulajnogą idzie w parze wyższa cena. Popularna hulajnoga Xiaomi, której moc silnika wynosi 300W po odblokowaniu rozpędza się do 30 km/h, to prędkość maksymalna, jaką można rozwinąć przy tej mocy silnika. Przed zakupem warto sprawdzić maksymalne obciążenie hulajnogi, te tanie najczęściej mają maksymalne obciążenie do 100 kg. Czas ładowania baterii w hulajnodze elektrycznej zależy od jej pojemności oraz od mocy ładowarki i oscyluje od 5 do 12 godzin.

Licznik prędkości w hulajnodze elektrycznej max. prędkość 25 km/h

Fot. Licznik prędkości w hulajnodze elektrycznej

Hulajnogi napędzane silnikiem przeważnie widzimy na ulicach dużych miast, gdzie można je wypożyczać na minuty. Trend na hulajnogi elektryczne pojawił się u nas kilka lat temu i stale się rozwija. Na rynku mamy dostęp do bardzo dużej ilości modeli elektrycznych o różnej mocy i różnej budowie amortyzatorów. Możne je kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Jazda taką hulajnogą nie wymaga żadnych uprawnień i jest bardzo prosta. Posiadając już kilkaset złotych, możemy kupić hulajnogę elektryczną i cieszyć się z jazdy.

Hulajnogami elektrycznymi możemy poruszać się po ścieżkach rowerowych, chodnikach i wszystkich tych miejscach, gdzie do tego prawo mają piesi. Sama hulajnoga nie wymaga specjalnego traktowania czy pielęgnacji poza przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa związanych z posiadaniem akumulatora. W razie skończenia się energii w baterii, na hulajnodze tego typu można również jechać w tradycyjnym stylu.

Hulajnoga elektryczna z wypożyczalni max. prędkość 20 km/h

Fot. Hulajnoga elektryczna z wypożyczalni max. prędkość 20 km/h

Mandat za jazdę hulajnogą

Od pewnego czasu niezwykłą popularność zyskały hulajnogi elektryczne. Aż dziw, że w wybuch popularności nastąpił stosunkowo niedawno, choć hulajnogi znamy od wielu, wielu lat. Dziś można stwierdzić, że niejednokrotnie to właśnie hulajnoga staje się najbardziej praktycznym środkiem lokomocji szczególnie w zatłoczonych miastach.

Przepisy, które weszły w życie 30 sierpnia b.r., niestety potrafią nieco spędzić sen z powiek amatorom dwóch kółek. Chodzi bowiem o to, że funkcjonariusze straży Miejskiej mogą karać mandatami za zbyt brawurową jazdę. Definicja brawurowej jazdy zawiera w sobie jazdę zbyt szybką, jazdę po chodniku oraz nieustępowanie pierwszeństwa pieszym.

Prawo mówi, że poruszający się hulajnogą powinni korzystać w tym celu ze ścieżki rowerowej, a nie z chodnika dla pieszych. Nie powinni oni również przekraczać dopuszczalnej prędkości 20 km/h. Chodnik może być ścieżka dla hulajnóg jedynie wtedy, gdy nie ma dostępnej ścieżki rowerowej. A wtedy już prędkość dopuszczalna ograniczona jest do jedynie 6 km/h.

Za nie dostosowanie się do przepisów osobom korzystającym z hulajnogi przewidziano mandatu w wysokości od 20 do 500 złotych.

Regulacje zawarte w projekcie ustawy zabraniają m.in.:

 • pozostawiania hulajnóg elektrycznych i urządzeń transportu osobistego na chodniku w inny sposób niż równolegle do jego zewnętrznej krawędzi
 • kierowania hulajnogą napędzaną silnikiem elektrycznym po jezdni, na której dopuszczalna prędkość jest większa niż 30 km/h
 • przewożenia hulajnogą na prąd i urządzeniem transportu osobistego innych osób, zwierząt i przedmiotów
 • ciągnięcia lub holowania hulajnogą na prąd i urządzeniem transportu osobistego innych pojazdów
 • kierowania hulajnogą lub urządzeniem transportu osobistego osobie znajdującej się w stanie nietrzeźwości, lub w stanie po użyciu alkoholu albo środka działającego podobnie do alkoholu

 

Dlaczego warto? Korzyści i plusy, jakie za sobą niesie hulajnoga elektryczna.

Dojazdy hulajnogą elektryczną do pracy to wiele korzyści. Pierwszą z nich jest fakt wygodnego i szybkiego poruszania się. Hulajnoga taka może kilkukrotnie skrócić czas podróży z domu do pracy lub umożliwić poruszanie się bez samochodu na dłuższych dystansach, gdzie pieszo jest to niemożliwe. To bardzo duży plus szczególnie w dużych miastach, gdzie istnieje problem z parkowaniem. Sprawne poruszanie się hulajnogą na prąd pozwoli też jeździć po całym mieście czy korzystać z transportu publicznego, o co ciężko z rowerem.

Hulajnoga elektryczna- jazda podczas pandemii koronawirusa- COVID-19

Fot. Hulajnoga elektryczna — jazda podczas pandemii koronawirusa — COVID-19

Same hulajnogi elektryczne są obecnie już dopracowanymi modelami przystosowanymi do poruszania w różnym terenie. Posiadają zróżnicowane koła, które mogą pozwolić jeździć nawet po trawie czy drogach utwardzonych. W dużych miastach nie będziemy mieli zatem problemu z dotarciem do pracy, a w mniejszych miejscowościach hulajnogi świetnie poradzą sobie też z nierównymi i wyboistymi traktami. Sama obsługa hulajnogi jest bardzo łatwa i nie wymaga specjalnych przygotowań. Choć jej cena waha się w granicach 1000 złotych, powinna zwrócić się po jednym sezonie dojazdów do pracy. Nadal będzie również posiadała pewną wartość i będziemy mogli używać jej do innych celów np. rekreacyjnych. Inwestycja nią nie jest zatem jedynie utratą środków. Komfort jazdy zależy od zawieszenia i wielkości kół, jakie ma hulajnoga.

Poruszanie się hulajnogą elektryczną jest też bardzo przyjemne. Podróż nieco szybsza od marszu piechotą znacznie skraca czas, a łatwe manewrowanie i możliwość jazdy po chodnikach daje nam szansę wjechania w praktycznie każde miejsce. W ten sposób przemierzając nawet długie odległości, nie jesteśmy zmęczeni. Dojeżdżając do pracy "elektrykiem" będziemy zatem w dużo lepszym stanie fizycznym aniżeli po przyjściu piechotą. Wpływa to na koncentracje czy kondycję fizyczną w pracy. Hulajnoga da się składać, a dzięki temu możemy zabierać ją ze sobą do pracy i przechowywać niemal w całości w plecaku lub dużym pokrowcu.

Droga dla hulajnóg

Fot. Droga dla hulajnóg

Kiedy warto wybierać elektryczne hulajnogi?

Dojazdy do pracy hulajnogą elektryczną nie są już nowością, ale wciąż decyduje się na nie jedynie mała grupa osób. Kiedy zatem warto wybierać taki typ dojazdów? Z pewnością, gdy do naszej pracy mamy mały lub średni dystans. Dojazdy hulajnogą elektryczną znacznie ułatwią nam wtedy funkcjonowanie i uproszczą podróżowanie. Na wybór ten warto zdecydować się również, gdy mieszkamy w mieście i mamy dobrą infrastrukturę do dyspozycji. Dojazdy hulajnogą nie zrobią wtedy nam żadnego problemu.

Hulajnoga — Falcon Zero 10X — max. prędkość 65 km/h

Fot. Hulajnoga — Falcon Zero 10X — max. prędkość 65 km/h - moc 1600 W

 • Maksymalne obciążenie 120 kg
 • Moc silnika (W): 1600 W
 • Zasięg: 60 km
 • Prędkość max.: 65 km/h
 • Czas ładowania: 9 h
 • Waga hulajnogi: 35 kg
 • Pojemność baterii: 18000 mAh
 • Rodzaj hamulca: tarczowy przedni, tarczowy tylny
 • Wielkość kół: 10 cala
 • Raty — tak możliwość 24 rat

 

Hulajnoga elektryczna — oszczędność czasu podczas dojazdów do pracy

Dojazdy do pracy hulajnogą elektryczną są też korzystne ze względu na nasze zdrowie czy czas. Jeśli mamy problem z tymi elementami naszego życia, możemy używać hulajnogi elektrycznej jako rozwiązania kłopotu, a nie ciekawej inspiracji. Dla wielu osób, które borykają się z różnymi problemami np. chodzeniem lub tych, którzy notorycznie spóźniają się do pracy, rozwiązanie takie będzie niezwykle korzystne. Z hulajnogi elektrycznej korzystać możemy również, gdy w pracy często się przemieszczamy nawet na niedalekie odległości pomiędzy punktami. Pozwoli to zaoszczędzić sporą ilość czasu oraz efektywniej wykonywać nasze obowiązki zawodowe.

Hulajnogą warto poruszać się również, jeśli pozwala na to pogoda. Przeważnie możemy na niej jeździć w okresie wiosennym, letnim i jesiennym. Również w ziemię, jeśli na ulicach nie zalega śnieg, jazda na taką hulajnogą po dobrej jakości nawierzchni jest bezpieczna. Hulajnogi warto wybierać także jako alternatywę dla komunikacji miejskiej lub dojazdu samochodem, jeśli w godzinach szczytu marnujemy czas lub spóźniamy się do pracy przez korki.

Mokra hulajnoga elektryczna w deszczu

Fot. Mokra hulajnoga w deszczu

 

Spróbuj i nie przekreślaj hulajnogi elektrycznej z góry

Temat hulajnóg elektrycznych to dla wielu osób to czarna magia a osoby te przekreślają je z automatu, niewiedzą o nich praktycznie nic. W rzeczywistości zdecydowana większościowych osób po przejażdżce hulajnogą elektryczną przekonuje się do nich i staje się ich fanami. Jeśli zatem nie wiemy do końca — czym tak naprawdę są i jak działają, warto wypróbować ich działanie w praktyce.

W tym celu możemy skorzystać z aplikacji mobilnej, poprzez którą będziemy mogli wypożyczyć hulajnogę i spróbować jazdy na niej. Wiele aplikacji oferuje swoim nowym klientom np. 15 minut jazdy gratis, dzięki czemu nie poniesiemy żadnych kosztów z tym związanych.

Czy Waszym zdaniem warto posiadać hulajnogę, by nią dojeżdżać do pracy? Dodaj komentarz czy kiedykolwiek rozważałaś/eś taką opcję, a może masz hulajnogę elektryczną i korzystasz z niej na co dzień?

Poniżej przybliżone ceny popularnych hulajnóg elektrycznych, które po odblokowaniu przekraczają prędkość 25 km/h

 

Dualtron X V2 72V42Ah — cena 27 999,00 zł

 • (bardzo duży zasięg na jednym ładowaniu — dostawa gratis, wysyłka 1-2 dni)
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Minimotors marka (Dualtron&Speedway)
 • Model Dualtron
 • Dla kogo dla dorosłych
 • Prędkość maksymalna 100 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 150 km
 • Moc silnika 2 X 4200 W
 • Akumulator 72V 42Ah
 • Czas do pełnego naładowania 8 – 24h
 • Max obciążenie 120 kg
 • Wymiary po złożeniu 1400 x 750 x 400 mm
 • Kierownica składana, bez regulacji wysokości
 • Wymiary kół 13''
 • Budowa kół bezdętkowe pompowane
 • Przyspieszanie dźwignia na rączce kierownicy
 • Hamulce 2 x tarczowe hydrauliczne
 • Waga produktu 66 kg
 • Dostępny kolor czarny
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Dualtron Storm 72V31.5Ah — cena 19 999,00 zł

 • Dostawa gratis — wysyłka 1-2 dni
 • Raty — tak możliwość 60 rat
 • Producent / Marka Minimotors (Dualtron&Speedway)
 • Model Dualtron Storm
 • Dla kogo dla dorosłych
 • Akumulator 72V 31,5 Ah
 • Czas do pełnego naładowania 23h
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 120 kg
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu
 • Hamulce 2 x tarczowe hydrauliczne
 • Prędkość maksymalna 25 km/h (po odblokowaniu 100 km/h), 100 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 100 km (tryb ECO)
 • Moc silnika 2 x 3360W
 • Waga produktu 46 kg
 • Wymiary 1210 x 600 x 1300
 • Wymiary kół 11''
 • Budowa kół bezdętkowe pompowane
 • Dostępny kolor czarny

 

Dualtron Thunder 60V35Ah — cena 15 999,00 zł

 • duży zasięg na jednym ładowaniu — dostawa gratis — wysyłka 1-2 dni
 • Raty — tak możliwość 60 rat
 • Producent / Marka Minimotors (Dualtron&Speedway)
 • Model Dualtron
 • Dla kogo dla dorosłych
 • Prędkość maksymalna 80 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 100 km
 • Akumulator litowojonowy 35Ah 60V
 • Czas do pełnego naładowania 5-18 godzin [w zależności od rodzaju ładowarki]
 • Moc silnika 2 x 2700W
 • Waga produktu 43,5 kg
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 120 kg
 • Wymiary 1238 x 609 x 1219 mm
 • Wymiary po złożeniu 1238 x 609 x 543 mm
 • Kierownica składana, bez regulacji wysokości
 • Wymiary kół 11''
 • Budowa kół bezdętkowe pompowane
 • Przyspieszanie dźwignia na rączce kierownicy
 • Hamulce 2 x tarczowe hydrauliczne
 • Dostępny kolor czarny
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Dualtron Ultra V2 72V35Ah — cena 17 999,00 zł

 • dostawa gratis — wysyłka 1-2 dni
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Minimotors (Dualtron&Speedway)
 • Model Dualtron
 • Dla kogo dla dorosłych
 • Prędkość maksymalna 85 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 120 km
 • Akumulator litowo-jonowy 72V35Ah
 • Czas do pełnego naładowania 5-24 godzin [w zależności od rodzaju ładowarki]
 • Moc silnika Max 6,640 W
 • Waga produktu 37 kg
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 150 kg
 • Wymiary 1238 x 609 x 1219 mm (długość x szerokość x wysokość)
 • Wymiary po złożeniu 1238 x 609 x 543 mm (długość x szerokość x wysokość)
 • Kierownica składana, bez regulacji wysokości
 • Wymiary kół 11''
 • Budowa kół dętkowe pompowane
 • Przyspieszanie dźwignia na rączce kierownicy
 • Hamulce 2 x tarczowe hydrauliczne
 • Dostępny kolor czarny
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Dualtron Ultra 60V32Ah - cena 13 999,00 zł

 • Dostawa gratis — wysyłka 1-2 dni
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Minimotors (Dualtron&Speedway)
 • Model Dualtron
 • Dla kogo dla dorosłych
 • Prędkość maksymalna 80 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 100 km
 • Akumulator litowo-jonowy 60V 32Ah
 • Czas do pełnego naładowania 5-17 godzin [w zależności od rodzaju ładowarki]
 • Moc silnika 2 x 2700W
 • Waga produktu 40 kg
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 120 kg
 • Wymiary 1235 x 600 x 1219 mm
 • Wymiary po złożeniu 1235 x 600 x 525 mm
 • Kierownica składana, bez regulacji wysokości
 • Wymiary kół 11''
 • Budowa kół dętkowe pompowane
 • Przyspieszanie dźwignia na rączce kierownicy
 • Hamulce 2 x tarczowe mechaniczne
 • Dostępny kolor czarny
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Dualtron Spider 60V24.5Ah - ceny od 11 999,00 zł

 • Dostawa gratis, wysyłka 1-2 dni
 • Raty — tak możliwość 60 rat
 • Producent / Marka Minimotors (Dualtron&Speedway)
 • Model Dualtron
 • Dla kogo dla dorosł.
 • Prędkość maksymalna 65 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 70km
 • Czas do pełnego naładowania 9-12 godzin
 • Moc silnika 2 x 1500W
 • Waga produktu 21,8 kg
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 120 kg
 • Wymiary 1130 x 605 x 1170 mm
 • Wymiary po złożeniu 1130 x 245 x 480 mm
 • Kierownica składana, bez regulacji wysokości
 • Wymiary kół 10''
 • Budowa kół dętkowe pompowane
 • Przyspieszanie dźwignia na rączce kierownicy
 • Hamulce 2 x tarczowe mechaniczne
 • Dostępny kolor czarny
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Dualtron Eagle 60V22.4Ah — cena 9 999,00 zł

 • Dostawa gratis, wysyłka 1-2 dni
 • Raty — tak możliwość 48 rat
 • Producent / Marka Minimotors (Dualtron&Speedway)
 • Model Dualtron
 • Dla kogo dla dorosł.
 • Max prędkość 70km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 80 km
 • Akumulator 60V 22.4Ah
 • Czas pełnego ładowania 9-12 godzin
 • Moc silnika 2 x 1800W
 • Waga produktu 29 kg
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 120 kg
 • Budowa kół gumowe bezdętkowe
 • Wymiary kół 10''
 • Dostępny kolor czarny
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Dualtron Mini 52V17.5Ah — cena 5 999,00 zł

 • Dostawa gratis, wysyłka 1-2 dni
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Minimotors (Dualtron&Speedway)
 • Model Dualtron
 • Dla kogo dla dorosł.
 • Max prędkość 45 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 50 km
 • Akumulator litowo-jonowy 52V 17,5Ah
 • Czas do pełnego naładowania 5-6 godzin
 • Moc silnika 1450 W
 • Waga produktu 22 kg
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 120 kg
 • Wymiary 1140 x 520 x 1060
 • Wymiary po złożeniu 960 x 380 x 210
 • Budowa kół dętkowe pompowane
 • Wymiary kół 8,5"
 • Dostępny kolor czarny
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Dualtron Mini 52V13Ah — ceny od 4 999,00 zł

 • Dostawa gratis, wysyłka 1-2 dni
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Minimotors (Dualtron&Speedway)
 • Model Dualtron
 • Dla kogo dla dorosł.
 • Max prędkość 45 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 50 km
 • Akumulator litowo-jonowy 52V 17,5 Ah
 • Czas do pełnego naładowania 5-6 godzin
 • Moc silnika 1450 W
 • Waga produktu 22 kg
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 120 kg
 • Wymiary 1140 x 520 x 1060
 • Wymiary po złożeniu 960 x 380 x 210
 • Budowa kół dętkowe pompowane
 • Wymiary kół 8,5"
 • Dostępny kolor czarny
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Kaabo Mantis GT 60V24.5Ah - ceny od 8 999,00 zł

 • Dostawa gratis, wysyłka 1-2 dni
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Kaabo
 • Model Mantis
 • Dla kogo dla dorosł.
 • Moc silnika 3600 W
 • Max prędkość 65 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 70km
 • Waga produktu 31,5 kg
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 120 kg
 • Budowa kół dętkowe pompowane
 • Wymiary kół 10''
 • Kolor czarny, czarny + czerwony, czarny + niebieski, czarny + pomarańczowy, czarny + srebrny
 • Maksymalny kąt podjazdu 30
 • Czas do pełnego naładowania 12 godzin
 • Hamulce 2 x tarczowe hydrauliczne
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Kaabo Mantis 48V18.2 Ah — cena 5 999,00 zł promocja 4999,00 zł

 • Dostawa gratis
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Kaabo
 • Model Mantis 10, Mantis
 • Dla kogo dla dorosł.
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 50 km
 • Max prędkość 50 km/h
 • Akumulator 48 V 18,2 Ah
 • Czas do pełnego naładowania 8-9 godzin
 • Moc silnika 1350W
 • Waga produktu 25 kg
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 120 kg
 • Wymiary po złożeniu 1267*560*480 mm
 • Wymiary kół 10''
 • Budowa kół pompowane
 • Dostępne kolory czarny, czarny + czerwony, czarny + niebieski, czarny + pomarańczowy, szaro-czarny
 • Hamulce 2 x tarczowe, 1 x elektryczny
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Kaabo Mantis 48V13Ah — cena 4 999,00 zł promocja 4499,00 zł

 • Dostawa gratis
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Kaabo
 • Model Mantis 10, Mantis
 • Dla kogo dla dorosł.
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 40 km h
 • Max prędkość 50 km/h
 • Akumulator 48V 13Ah
 • Czas do pełnego naładowania 6,5 godziny
 • Moc silnika 1350W
 • Waga produktu 23.7 kg
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 120 kg
 • Wymiary po złożeniu 1267*560*480 mm
 • Wymiary kół 10''
 • Budowa kół pompowane
 • Dostępne kolory czarno-pomarańczowy, czarny, czarny + czerwony, czarny + niebieski, szaro-czarny
 • Hamulce 2 x tarczowe, 1 x elektryczny
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Kaabo Mantis 8 Lite 48V18.2Ah — cena 4 999,00 zł

 • Dostawa gratis
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Kaabo
 • Typ Mantis 8
 • Model Mantis 8, Mantis
 • Akumulator 48V 18,2Ah
 • Waga produktu 26,5 kg
 • Wymiary kół 8''
 • Budowa kół bezdętkowe pompowane
 • Czas do pełnego naładowania 8-9 godzin
 • Maksymalna prędkość 45 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 50 km
 • Moc silnika 1 x 800 W
 • Kolory czarny, czarny + czerwony, czarny + niebieski, czarny + srebrny
 • Hamulce 2 x tarczowe mechaniczne

 

Kaabo Mantis 8 UP 48V18.2Ah — cena 5 499,00 zł

 • Dostawa gratis
 • Producent / Marka Kaabo
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Akumulator 48V18.2Ah
 • Max prędkość 55 km/h
 • Maksymalny zasięg 60 km
 • Moc silnika 2180W
 • Model Mantis
 • Waga produktu 25 kg
 • Wymiary kół 8"
 • Dostępny kolor czarny

 

Hulajnoga elektryczna

Kaabo Mantis 8 Origin 52 V18.2Ah — cena 5 999,00 zł promocja

 • Dostawa gratis
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Kaabo
 • Model Mantis 8, Mantis
 • Dla kogo dla dorosł.
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 50 km
 • Max prędkość 50 km/h
 • Moc silnika 2910W
 • Akumulator litowo-jonowy 52V 18,2Ah
 • Czas do pełnego naładowania 8-9 godzin
 • Wymiary kół 8''
 • Budowa kół bezdętkowe pompowane
 • Waga produktu 26,5kg
 • Dostępny kolor czarny, czarny + czerwony, czarny + niebieski, szaro-czarny
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 120 kg
 • Hamulce 2 x tarczowy, pólhydrauliczne, hamulec EABS
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Hulajnoga elektryczna

Kaabo Mantis 8 Plus 52 V24.5Ah — cena 7 999,00 zł promocja 7499,00 zł

 • Dostawa gratis
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Kaabo
 • Akumulator litowo-jonowy 52V 24.5Ah
 • Czas do pełnego naładowania 8-9 godzin
 • Dla kogo dla dorosł.
 • Max prędkość 50 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 60 km
 • Moc silnika 2910W
 • Model Mantis 8, Mantis
 • Waga produktu 29 kg
 • Wymiary kół 8"
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 120 kg
 • Budowa kół bezdętkowe pompowane
 • Dostępny kolor czarny, czerwony, niebieski
 • Hamulce 2 x tarczowy, półhydrauliczne, hamulec EABS
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Hulajnoga elektryczna

Kaabo Wolf King + 72V28Ah —cena 14 999,00 zł

 • Dostawa gratis
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Kaabo
 • Akumulator 72V 32Ah
 • Czas do pełnego naładowania 15 – 19 godzin
 • Max prędkość 100 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 150 km (tryb ECO)
 • Maksymalny kąt podjazdu 50 stopni
 • Moc silnika 6720W
 • Model Wolf Warrior King +
 • Waga produktu 48 kg
 • Wymiary kół 11''
 • Hamulce 2 x tarczowe hydrauliczne
 • Budowa kół pompowane
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Hulajnoga elektryczna

Kaabo Wolf Warrior 11 60V35Ah — cena 12 999,00 zł

 • Dostawa gratis
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Kaabo
 • Model Wolf Warrior
 • Dla kogo dla dorosł.
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 100 km
 • Max prędkość 25km/h – po odblokowaniu 80km/h
 • Akumulator litowo-jonowy 60V 35Ah
 • Czas do pełnego naładowania13 godzin
 • Moc silnika 2 x 2700W
 • Waga produktu 49 kg
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 150 kg (120 kg w terenie)
 • Wymiary po złożeniu 1500*270*470 mm
 • Wymiary kół 11''
 • Dostępny kolor czarny + czerwony
 • Budowa kół dętkowe pompowane
 • Hamulce 2 x tarczowe hydrauliczne
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Hulajnoga elektryczna

Kaabo Wolf Warrior X 60V28Ah — cena 10 999,00 zł promocja 10499,00 zł

 • Dostawa gratis
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Kaabo
 • Model Wolf Warrior X, Wolf Warrior
 • Moc silnika 2 x 2000W
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 120 kg
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 70km
 • Maksymalna prędkość 25km/h – po odblokowaniu 65km/h
 • Hamulce 2 x tarczowe hydrauliczne
 • Wymiary kół 10''
 • Budowa kół dętkowe pompowane
 • Waga produktu 41,8 kg
 • Akumulator litowo-jonowy 60V 28Ah
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Hulajnoga elektryczna

Skywalker 8H 36V18.2Ah — cena 2 999,00 zł

 • Dostawa gratis
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Kaabo
 • Model Skywalker 8H
 • Dostępny kolor czerwony, niebieski
 • Dla kogo dla dorosł.
 • Hamulce 1x bębnowy (tył)
 • Max prędkość 30 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 70km
 • Budowa kół dętkowe pompowane z przodu i pełne z tyłu
 • Akumulator 36V 18,2Ah
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Hulajnoga elektryczna

Skywalker 10S+ 60V23.4Ah — 6 499,00 zł

 • Dostawa gratis
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Akumulator litowo-jonowy 60V 23.4Ah
 • Czas do pełnego naładowania 12 godzin
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 120 kg
 • Hamulce Na przodzie: elektroniczny i hydrauliczny tarczowy, z tyłu elektroniczny i mechaniczny tarczowy
 • Max prędkość 60 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 90 km
 • Moc silnika 2 x 2000W
 • Model Skywalker 10S+
 • Producent / Marka Kaabo
 • Waga produktu 31 kg
 • Wymiary kół 10''
 • Maksymalny kąt podjazdu 35°
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Hulajnoga elektryczna

Speedway Leger 48V/15.6Ah — 4 499,00 zł

 • Dostawa gratis
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Minimotors (Dualtron&Speedway)
 • Model Speedway
 • Dla kogo dla dzieci i dorosł.
 • Max prędkość 50 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 50 km
 • Akumulator48V 15.6Ah
 • Czas do pełnego naładowania 6-8 godzin
 • Moc silnika 1360W
 • Waga produktu 19 kg
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 120 kg
 • Budowa kół dętkowe pompowane
 • Wymiary kół 8,5"
 • Dostępny kolor czarny
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Hulajnoga elektryczna

Speedway Mini 4 pro 48V 13Ah — cena 3 699,00 zł

 • Dostawa gratis
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Minimotors (Dualtron&Speedway)
 • Model Speedway
 • Dla kogo dla dzieci i dorosł.
 • Max prędkość 50 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 50 km
 • Akumulator 48V 15.6Ah
 • Czas do pełnego naładowania 6-8 godzin
 • Moc silnika 1360W
 • Waga produktu 19 kg
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 120 kg
 • Budowa kół dętkowe pompowane
 • Wymiary kół 8,5"
 • Dostępny kolor czarny
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Hulajnoga elektryczna

E-twow GT 48V10.4Ah — cena 4 499,00 zł

 • Dostawa gratis
 • Raty — tak możliwość 24 rat

 

Hulajnoga elektryczna

Ultron T103 v2.5 48V 24Ah — cena 4 499,00 zł

 • Dostawa gratis
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Akumulator 24 Ah
 • Czas do pełnego naładowania 8 h
 • Hamulce 2 x tarczowe hydrauliczne
 • Max prędkość 50 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 70 km
 • Moc silnika 1200 W
 • Model Ultron T103 V2.5
 • Producent / Marka Ultron
 • Waga produktu 30 kg
 • Wymiary kół 10''
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 150 kg
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Hulajnoga elektryczna

Ultron T10 V2 60V 21Ah — ceny od 5 499,00 zł

 • Dostawa gratis
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Waga produktu 32 kg
 • Max prędkość 65 km/h
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 50 km
 • Moc silnika 2 x 1200 W
 • Akumulator 21Ah
 • Czas do pełnego naładowania 6-8 godzin
 • Hamulce 2 x tarczowe hydrauliczne
 • Wymiary kół 10''
 • Producent / Marka Ultron
 • Model Ultron T10 V2
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Hulajnoga elektryczna

Ultron T11 V2 60V24Ah — ceny od 6 999,00 zł

 • Dostawa gratis
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Max prędkość 25 km/h (65 km/h po odblokowaniu)
 • Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu 60 km
 • Moc silnika 2 x 800 W
 • Producent / Marka Ultron
 • Waga produktu 38 kg
 • Dopuszczalne maksymalne obciążenie 150 kg
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

Hulajnoga elektryczna

Ultron T11 Plus 60V30Ah — koła 13” ceny od 7 499,00 zł

 • Dostawa gratis
 • Raty — tak możliwość 24 rat
 • Producent / Marka Ultron
 • Akumulator 60V 30Ah
 • Budowa kół pompowane
 • Czas do pełnego naładowania 8 – 15 godzin
 • Maksymalna prędkość 70 km/h
 • Maksymalny zasięg 70 km
 • Moc silnika 3200W
 • Model Ultron T11 PLUS
 • Wymiary kół 13"
 • Waga produktu 40 kg
 • Gwarancja 2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 6 miesięcy na baterię

 

W naszej ofercie posiadamy wszystkie wyżej wymienione modele hulajnóg dla dorosłych i dla dzieci, jeśli jesteś zainteresowany zakupem, zapraszamy do kontaktu — sklep tel. 570 140 570

Czy warto kupić hulajnogę elektryczną? Sprawdź to! 

Bestsellery
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji

349,00 zł

283,74 zł

szt.
Alkomat Promiler AL-8000 SILVER
Alkomat Promiler AL-8000 SILVER

599,00 zł

486,99 zł

szt.
iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka
iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka

1 659,00 zł

1 348,78 zł

szt.
Alkomat PROMILER iSOBER 30 + mata na szybę lato/zima
Alkomat PROMILER iSOBER 30 + mata na szybę lato/zima

569,00 zł

462,60 zł

szt.
Alkomat dowodowy PROMILER ALP-1
Alkomat dowodowy PROMILER ALP-1

1 899,00 zł

1 543,90 zł

szt.
Produkt dnia
ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY PROMILER AL-9000 LITE
ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY PROMILER AL-9000 LITE

599,00 zł

486,99 zł

szt.
Wykrywacz Metali COBRA CT-1032
Wykrywacz Metali COBRA CT-1032

499,00 zł

405,69 zł

Tunel foliowy 3x6 m 18m2
Tunel foliowy 3x6 m 18m2

1 199,00 zł

974,80 zł

 Miernik Pomiaru Chloru i pH
Miernik Pomiaru Chloru i pH

55,00 zł

44,72 zł

szt.
Wykrywacz metali COBRA CT-1023
Wykrywacz metali COBRA CT-1023

449,00 zł

365,04 zł

Folia na tunel 3x6 m 18m2
Folia na tunel 3x6 m 18m2

389,00 zł

316,26 zł

Wykrywacz Metali COBRA CT-1069
Wykrywacz Metali COBRA CT-1069

299,00 zł

243,09 zł

szt.
Tunel foliowy 2x3 m 6m2
Tunel foliowy 2x3 m 6m2

479,00 zł

389,43 zł

Folia na tunel foliowy 2x3 m 6m2
Folia na tunel foliowy 2x3 m 6m2

179,00 zł

145,53 zł

iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka
iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka

1 659,00 zł

1 348,78 zł

szt.
Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-9000
Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-9000

899,00 zł

730,89 zł

szt.
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji

349,00 zł

283,74 zł

szt.
Tunel foliowy 2,5x4 m 10m2
Tunel foliowy 2,5x4 m 10m2

549,00 zł

446,34 zł

Alkomat dowodowy PROMILER ALP-1
Alkomat dowodowy PROMILER ALP-1

1 899,00 zł

1 543,90 zł

szt.
Mata przeciwsłoneczna i antyszronowa na szybę
Mata przeciwsłoneczna i antyszronowa na szybę

19,00 zł

15,45 zł

szt.
Tunel foliowy 3x4,5 m 13,5m2
Tunel foliowy 3x4,5 m 13,5m2

749,00 zł

608,94 zł

Infolinia:

Telefon: 570 140 570

Email: sklep@neomaniak.pl

więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl