Ile mogę wypić? Znamy odpowiedź na Twoje pytanie! 0
Ile mogę wypić?

Ile mogę wypić? Znamy odpowiedź na Twoje pytanie!

Kto pyta, nie błądzi. Jednak ile mogę wypić, to odwieczne pytanie wielu osób, które nie odmawiają sobie zakrapianych imprez, wyjść do pubu czy wypicia kilku piw podczas oglądania meczu. I choć wiedzą, że kolejnego dnia będą musiały wsiąść za kierownicę, próbują obliczyć, ile piw mogą wypić, by rano być trzeźwym.

Zazwyczaj twierdzą — mogę wypić 4 piwa, bo mam szybkie spalanie!

Często nie zdając sobie sprawy, jaka będzie zawartość alkoholu we krwi po wypiciu 4 piw!

Przelicznik piwa na promile nie istnieje, a pomiar wirtualnym alkomatem nic nie zmieni. Jak sama nazwa wskazuje, jest to alkomat wirtualny, więc pomiar będzie również wirtualny, a nie rzeczywisty!

Odczytana zawartość alkoholu w organizmie będzie błędna!

 

Ile promili po piwie?

To wszystko zależy od wielu czynników. Niektóre z nich to waga, wiek, płeć, wydolność organizmu na przyswajanie i spalanie alkoholu, czas od rozpoczęcia picia piwa. Czasu pomiaru alkomatem oraz czas od ostatniego posiłku. Wypijając piwo lub inne alkohole wynik zawartości alkoholu we krwi będzie zależny od tego, czy będziemy pili na pełny żołądek, czy pusty żołądek. Jeśli spożyjemy piwo na pusty żołądek, wówczas alkohol szybciej zostanie przyswojony do naszego organizmu. Jeśli piwo wypijemy bezpośrednio po obfitym obiedzie, wówczas dłużej będzie alkohol wprowadzany do krwi. Dlatego nie na próżno się mówi, że jak pijesz, to dużo jedz, wówczas się wolniej opijesz.

 

Ile się trzeźwieje po 4 piwach?

Fot. Ile się trzeźwieje po 4 piwach?

 

Kiedy mogę prowadzić po 4 piwach?

Trudne pytanie, ale łatwa odpowiedź: po 4 piwach możesz prowadzić, jak wytrzeźwiejesz. I możliwość wykonania zadania matematycznego, nie znając wielu składowych, jest niewykonalna, a przynajmniej obliczenia promili nigdy nie będą zgodne z rzeczywistym stanem osoby spożywającej piwo. Bez alkomatu nie da się obliczyć dokładnie, ile jest promili po wypiciu 4 piw. Więc czy to będzie piwo, wódka, wino czy inny trunek nie badając się dokładnym alkomatem, nigdy nie będziesz miał pewności co do swojej trzeźwości. Nie wsiadaj za kierownicę po 4 piwach bez pewności co do stanu swojej trzeźwości!

WIRTUALNY ALKOMAT ONLINE

(kalkulator promili)

Ile mogę wypić alkoholu i prowadzić auto?

Ile mogę wypić - wirtualny alkomat.

Domysły, że po jednym piwie możemy po nie długim czasie wsiadać swobodnie za kółko, są nie do przyjęcia. Właśnie za to jedno piwo, możemy mieć ogromne problemy. Pomijając wysoką karę grzywny, możemy stracić prawo jazdy na trzy lata, czy nawet trafić do więzienia. Na pytanie, ile mogę wypić, nie ma dokładnej odpowiedzi. Nigdy nie będziemy pewni, że możemy bezpiecznie prowadzić samochód, jeśli wcześniej spożywaliśmy jakieś wyskokowe napoje. Jedynie badanie krwi lub dobry alkomat, może wskazać, czy rzeczywiście możemy już wsiadać za kółko. Złota zasada krąży już od dawna w mediach, a mianowicie piłeś — nie jedź! To może być jedyna, poprawna odpowiedź na pytanie, ile mogę wypić?

 

Powyżej 0,5 promila czeka nas nawet kara pozbawienia wolności, więc tytuł artykułu ile mogę wypić może, być zgubny! Piłeś? Nie jedź!

Każda przyjęta dawka alkoholu, może okazać się niestety, tak zwanym „gwoździem do trumny”. I nieważne czy przysłowiową trumną będzie kilkadziesiąt tysięcy złotych kary, utrata prawa jazdy na trzy lata, więzienie, czy też prawdziwa trumna. Niestety, ale statystyki dotyczące pijanych kierowców wyglądają w naszym kraju tragicznie. W samym 2019 roku liczba zatrzymań pijanych kierowców wynosiła, aż 111 tysięcy. Dodatkowo należy pamiętać, że wraz ze wzrostem zawartości alkoholu we krwi, znacznie wzrasta prawdopodobieństwo spowodowania wypadku. Już 0 5 promila alkoholu w organizmie, zwiększa prawdopodobieństwo spowodowania wypadku aż czterokrotnie. Wynik oscylujący w okolicach 1,0 promila, to aż dziesięciokrotne zwiększenie szans na spowodowanie wypadku. Jeśli w takim stanie zatrzyma nas drogówka, będziemy potraktowani jak przestępcy. Jeżeli badanie alkomatem wskaże w naszym organizmie stężenie powyżej 0,5 promila alkoholu, czeka nas wysoka kara grzywny, utrata prawa jazdy, a nawet kara pozbawienia wolności.

 

Ile mogę wypić kieliszków wódki  i prowadzić auto?

Fot. Ile można wypić kieliszków wódki na pełny żołądek i kierować samochodem? Piłeś? Nie jedź!

Jaki czas po wypiciu alkoholu należy odczekać, żeby wsiąść za kierownicę? Ile mogę wypić — ZERO! Piłeś? Nie jedź!

Lepiej nie robić wyjątków. Mogłoby się wydawać, że po spożyciu tak niewielkiej dawki alkoholu, jaką jest jedno piwo, czy jeden kieliszek wódki, możemy swobodnie po krótkim czasie wsiąść za kółko i ruszać w drogę. Nic bardziej mylnego. Organizm każdego człowieka inaczej reaguje na spożyty alkohol. Ważne w tym przypadku będzie tempo, w jakim go spożywamy, jaki rodzaj alkoholu pijemy, ilość, zjedzony wcześniej posiłek oraz ile ważymy. Mimo wszystko nie ma uniwersalnego przelicznika, który wskaże nam czas, po którym możemy swobodnie prowadzić pojazd po spożyciu alkoholu. Jakiś czas temu w internecie zaczęły pojawiać się wirtualne alkomaty, które na podstawie danych podanych przez użytkownika, wskazują orientacyjne i uśrednione stężenie alkoholu w organizmie. Takie sprawdzanie, czy możemy prowadzić, nie jest żadnym wyznacznikiem. Jedynie badanie krwi lub dobrej jakości alkomat elektrochemiczny może wskazać nam prawdziwy wynik stężenia alkoholu w naszym organizmie. Jeżeli chodzi o badanie alkomatem, które można przeprowadzić samodzielnie, należy pamiętać o kilku ważnych szczegółach. Nie możemy przeprowadzić badania alkomatem zaraz po wypiciu alkoholu, to może spowodować, że wynik będzie niewiarygodny. Pamiętajmy, żeby nie palić papierosa bezpośrednio przed badaniem, wtedy wynik również może być oszukany. Najważniejsze, nie używajmy tanich alkomatów, ponieważ ich wyniki, możemy porównać z tymi, które wskazuje nam wirtualny alkomat online.

 

Sprawdźmy, jak działa wirtualny alkomat online — ile mogę wypić, na stronie alkomat-online.pl?

 

Wirtualny alkomat online - ile mogę wypić?

Rys. Wirtualny alkomat online — ile mogę wypić jest odpowiedni wyłącznie do zabawy https://alkomat-online.pl

Żaden wirtualny alkomat online nie jest dobrym pomysłem, by brać pod uwagę jego wyniki!

Wirtualny alkomat online to mało wiarygodna aplikacja.

Dlatego jeszcze raz stanowczo podkreślę — nigdy nie bierz pod uwagę wyników wirtualnego alkomatu online!

PIŁEŚ?

NIE WSIADAJ ZA KIEROWNICĘ!

NIE WAŻNE ILE WYPIŁEŚ!

WIRTUALNY ALKOMAT ONLINE CI NIE POMOŻE!

Dokładny kalkulator trzeźwości nie istnieje!

 

Badanie alkomatem elektrochemicznym okazuje się jedynym, słusznym rozwiązaniem!

Niestety, aby mieć pewność, że możemy już wsiąść za kierownice naszego samochodu, trzeba zainwestować kilkaset złotych w dobry alkomat, najlepiej z czujnikiem elektrochemicznym. Taka inwestycja szybko może się zwrócić. Wystarczy, jeśli raz nie będziecie pewni waszej trzeźwości, zbadacie się alkomatem i unikniecie jednej kontroli drogowej. I już, nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych może pozostać u was, a nie być dotkliwą karą za prowadzenie pod wpływem alkoholu. Jeżeli nie posiadacie własnego alkomatu, zawsze pozostaje wam jeszcze możliwość darmowego badania alkoholu we krwi na policyjnych komisariatach. Tylko pamiętajcie, żebyście nie przyjechali na komisariat, prowadząc samochód. W razie kiedy alkomat wskaże u was promile, a policjanci zobaczą, że prowadziliście samochód, odpowiecie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Innym rozwiązaniem są tanie, jednorazowe alkotesty, które znajdziecie na stacjach benzynowych, w aptekach i niektórych sklepach monopolowych. Taki alkotest również może uchronić was przed niemiłymi konsekwencjami, jakie niesie za sobą prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.

Alkomat elektrochemiczny, policyjny  ALP-1 LITE

fot. alkomat policyjny ALP-1 LITE — sprawdź cenę alkomatu w naszym sklepie

Alkohol w liczbach. Organizm potrzebuje średnio do trzech godzin na spalenie 20 g, czystego alkoholu czy już wiesz, ile możesz wypić?

Na pewno większość z Was zastanawiała się, po jakim czasie może wsiąść za kierownice, po wypiciu alkoholu. Odpowiedź pewnie zdziwi wiele osób, ale za kieliszek wódki i jedno piwo można nawet trafić za kratki. To z pozoru niewielka ilość spożytego alkoholu, ale taką dawkę organizm będzie spalał nawet kilka godzin. Teraz przedstawimy trochę teorii, która może przybliżyć oszacowanie czasu, po jakim możemy wsiąść za kierownicę po wypiciu alkoholu. 20 g czystego alkoholu, może wydawać się to niewiele. Właśnie tyle alkoholu znajduje się w kieliszku wódki (50 g.). Jedno piwo to już 25 g etanolu, a 100 ml wina, to około 12 g czystego alkoholu.

Także po wypiciu kieliszka wódki na przyjęciu urodzinowym kolegi, będziemy musieli odczekać nie mniej niż trzy godziny, żeby wsiąść za kierownicę, oczywiście wcześniej warto potwierdzić naszą trzeźwość, badając się alkomatem. W przypadku kobiet czas, w jakim organizm spala alkohol, może się wydłużyć. Spożywając alkohol, nawet w najmniejszych ilościach nie możemy bazować na naszym samopoczuciu. Większość mężczyzn po wypiciu trzech kieliszków wódki, nie odczuje tego mocno i wydawać by im się mogło, że spokojnie mogą wsiadać za kółko. Wasze samopoczucie nie jest gwarancją trzeźwości.

Pomimo świetnego samopoczucia, po wypiciu trzech dużych kieliszków wódki, mężczyzna nie może usiąść za kierownicą pojazdu mechanicznego.

Po takiej ilości spożytego alkoholu, badanie alkomatem po odczekaniu trzech godzin, może wskazać nawet wynik 0,5 promila. Dopiero po prawie ośmiu godzinach od wypicia takiej dawki alkoholu, możemy spodziewać się wyniku zupełnego 0,00 promila na alkomacie. Są to oczywiście orientacyjne wartości stężenia alkoholu w organizmie, tak jak wcześniej wspomnieliśmy, każdy organizm inaczej reaguje na spożyty alkohol. W artykule podajemy zawyżone dane w celach bezpieczeństwa.

Alkomat policyjny  iBlow dokładnie sprawdzi ile masz alkoholu we krwi!

fot. Alkomat policyjny, przesiewowy PROMILER iBlow — sprawdź cenę w naszym sklepie

Dzień po imprezie, świetnie się czujemy i wsiadamy za kółko. Nie ważne jest pytanie, ile mogę wypić, ale odpowiedź — nie prowadź po alkoholu!

Jest to nagminne zjawisko, które można zaobserwować nie tylko u młodych kierowców, ale również u osób, które przebyły tysiące kilometrów za kierownicą samochodu i zdążyli nabrać doświadczenia.

Chodzi o prowadzenie samochodu dzień po imprezie.

Wielu kierowcom wydaje się, że jeśli podczas nocnej imprezy wypili kilka kieliszków, ale przy tym sporo jedli, rano wstali w świetnej formie, wzięli zimny prysznic i zjedli pożywne śniadanie, na pewno są trzeźwi i mogą swobodnie ruszać w drogę, zasiadając za kierownicą swojego samochodu. Niestety, w przedstawionej sytuacji, nie możemy być pewni, że jesteśmy trzeźwi. Czynnikiem, który może wprowadzić nas w błąd, są spożyte posiłki. Wbrew pozorom, jeżeli spożywamy dużo pokarmów, nasz organizm może dłużej pozbywać się alkoholu.

Polska policja nie ukrywa faktu, że większość zatrzymanych kierowców „na podwójnym gazie”, to osoby, które imprezowały poprzedniego wieczoru.

Ta informacja powinna dobitnie trafić do każdego kierowcy, żeby następni nie popełniali tego samego błędu.

Policja sprawdza czy kierowca jest trzeźwy

fot. Policja kontroluje trzeźwość kierowcy alkomatem przesiewowym PROMILER iBlow

Jeżeli naprawdę nie możemy powstrzymać się od picia na imprezie, koniecznie wyposażmy się w porządny alkomat elektrochemiczny (na przykład ALP-1 LITE). To urządzenie, z pewnością pomoże nam w podjęciu decyzji, czy możemy zasiąść za kierownicą dzień po zakrapianej alkoholem imprezie. Jeżeli alkomat jest poza naszym zasięgiem i nie chcemy wydawać kilkuset złotych, musimy wiedzieć, że jeżeli następnego dnia muszę prowadzić samochód, po prostu nie piję alkoholu! Tylko takie rozwiązanie da nam sto procent pewności, że możemy bezpiecznie prowadzić samochód, nie narażając przy tym siebie i innych użytkowników drogi. Jeżeli jednak zdarzy się, że piliśmy alkohol, a nie posiadamy alkomatu, alkotestu i nie mamy w pobliżu komisariatu policji, gdzie możemy sprawdzić nasz stan trzeźwości, skorzystajmy z usług taksówkarzy, komunikacji miejskiej lub po prostu poprośmy znajomego o podwiezienie. Może to uratować nie tylko wasze prawo jazdy, ale nawet życie wasze lub innych użytkowników drogi. Pamiętajmy o tym i nie wsiadajmy za kierownicę po spożyciu alkoholu. Piłeś - nie jedź!

 

Polecamy dobry alkomat elektrochemiczny AlcoFind PRO X-5 PLUS

Alkomat elektrochemiczny to jedno z lepszych rozwiązań do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, AlcoFind PRO X-5 PLUS jest idealnym wyborem do warunków domowych oraz małych firm. Platynowy czujnik elektrochemiczny pozwoli wykonać 500 pomiarów bez kalibracji. Kalibracja alkomatu elektrochemicznego w tym również tego modelu wymagana jest raz w roku bez względu na ilość pomiarów. Jednak tylko i wyłącznie kalibracja alkomatu sprawi, że jego dokładność będzie na poziomie alkomatu policyjnego. Żaden wirtualny alkomat online nie zastąpi, dokładnego alkomatu elektrochemicznego.

Dobry alkomat elektrochemiczny AlcoFind PRO X-5 PLUS

fot. Alkomat AlcoFind PRO X-5 PLUS w naszym sklepie neomaniak.pl

Komentarze do wpisu (0)

Bestsellery
Alkomat AlcoFind PRO X-5 PLUS kalibracje 12 m-cy, Certyfikat Kalibracji
Alkomat AlcoFind PRO X-5 PLUS kalibracje 12 m-cy, Certyfikat Kalibracji
429,00 zł 379,00 zł 348,78 zł 308,13 zł
szt.
Tunel foliowy 3x6 m 18m2
Tunel foliowy 3x6 m 18m2
849,00 zł 699,00 zł 690,24 zł 568,29 zł
Basen ogrodowy stelażowy 549x122cm Bestway 56462 + Pompa + Pokrywa + WYSYŁKA GRATIS
Basen ogrodowy stelażowy 549x122cm Bestway 56462 + Pompa + Pokrywa + WYSYŁKA GRATIS
2 699,00 zł 1 899,00 zł 2 194,31 zł 1 543,90 zł
szt.
Basen ogrodowy stelażowy RATANOWY 549 x 122 cm zestaw 12w1 Bestway 56977
Basen ogrodowy stelażowy RATANOWY 549 x 122 cm zestaw 12w1 Bestway 56977
3 200,00 zł 2 279,00 zł 2 601,63 zł 1 852,85 zł
szt.
Łata naprawcza WODA-STOP baseny rynny oczka wodne
Łata naprawcza WODA-STOP baseny rynny oczka wodne
24,99 zł 22,99 zł 20,32 zł 18,69 zł
szt.
Produkt dnia
Zestaw do czyszczenia basenu BESTWAY 58234
Zestaw do czyszczenia basenu BESTWAY 58234
179,00 zł 149,00 zł 145,53 zł 121,14 zł
szt.
Tunel foliowy 2x4,5m 9m2
Tunel foliowy 2x4,5m 9m2
499,00 zł 405,69 zł
Elektryczna maszynka do mielenia mięsa BERDSEN 550 - 1200W
Elektryczna maszynka do mielenia mięsa BERDSEN 550 - 1200W
399,00 zł 264,00 zł 324,39 zł 214,63 zł
szt.
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji
309,00 zł 279,00 zł 251,22 zł 226,83 zł
szt.
Alkomat PRO X-5 PLUS + 100 szt. ustników + kalibracje
Alkomat PRO X-5 PLUS + 100 szt. ustników + kalibracje
429,00 zł 379,00 zł 348,78 zł 308,13 zł
szt.
Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji
Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji
459,00 zł 399,00 zł 373,17 zł 324,39 zł
szt.
Alkomat AlcoFind PRO X-5 PLUS kalibracje 12 m-cy, Certyfikat Kalibracji
Alkomat AlcoFind PRO X-5 PLUS kalibracje 12 m-cy, Certyfikat Kalibracji
429,00 zł 379,00 zł 348,78 zł 308,13 zł
szt.
 Miernik Pomiaru Chloru i pH
Miernik Pomiaru Chloru i pH
69,00 zł 49,00 zł 56,10 zł 39,84 zł
szt.
Łata naprawcza WODA-STOP baseny rynny oczka wodne
Łata naprawcza WODA-STOP baseny rynny oczka wodne
24,99 zł 22,99 zł 20,32 zł 18,69 zł
szt.
Folia na tunel 3x6 m 18m2
Folia na tunel 3x6 m 18m2
319,00 zł 259,35 zł
Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-8000 ZIELONY
Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-8000 ZIELONY
559,00 zł 399,00 zł 454,47 zł 324,39 zł
szt.
Wykrywacz Metali COBRA CT-1069
Wykrywacz Metali COBRA CT-1069
339,00 zł 275,61 zł
szt.
Alkomat AL-9000L + 24 m-ce kalibracji + 500 ustników rurkowych
Alkomat AL-9000L + 24 m-ce kalibracji + 500 ustników rurkowych
699,00 zł 629,00 zł 568,29 zł 511,38 zł
szt.
Rowerek biegowy z hamulcem zielony RC-102
Rowerek biegowy z hamulcem zielony RC-102
179,00 zł 145,53 zł
szt.
Alkomat PRO X-5 PLUS + 24 m-ce kalibracji + 5 lat gwarancji + 80szt. ustników
Alkomat PRO X-5 PLUS + 24 m-ce kalibracji + 5 lat gwarancji + 80szt. ustników
449,00 zł 409,00 zł 365,04 zł 332,52 zł
szt.
ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY PROMILER AL-9000 LITE
ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY PROMILER AL-9000 LITE
640,00 zł 599,00 zł 520,33 zł 486,99 zł
szt.
Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji + 15 szt. ustników + 5 lat gwarancji + uchwyt GSM
Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji + 15 szt. ustników + 5 lat gwarancji + uchwyt GSM
459,00 zł 399,00 zł 373,17 zł 324,39 zł
szt.
iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka
iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka
1 799,00 zł 1 549,00 zł 1 462,60 zł 1 259,35 zł
szt.
MOCNY OPRYSK NA KOMARY I KLESZCZE AFANISEP PERMETRYNA 25% Zestaw 3 szt.
MOCNY OPRYSK NA KOMARY I KLESZCZE AFANISEP PERMETRYNA 25% Zestaw 3 szt.
39,00 zł 36,99 zł 31,71 zł 30,07 zł
szt.
Wykrywacz metali COBRA CT-1023
Wykrywacz metali COBRA CT-1023
449,00 zł 299,00 zł 365,04 zł 243,09 zł
szt.
Rowerek biegowy drewniany Szary
Rowerek biegowy drewniany Szary
199,00 zł 161,79 zł
Tunel foliowy 3x4,5 m 13,5m2
Tunel foliowy 3x4,5 m 13,5m2
739,00 zł 600,81 zł
Alkomat AL-6000 Lite + 12 m-cy kalibracji bez limitu
Alkomat AL-6000 Lite + 12 m-cy kalibracji bez limitu
219,00 zł 178,05 zł
szt.
Alkomat AL-8000 SILVER + 15szt. ustników + uchwyt samochodowy + 12 m-cy kalibracji
Alkomat AL-8000 SILVER + 15szt. ustników + uchwyt samochodowy + 12 m-cy kalibracji
529,00 zł 429,00 zł 430,08 zł 348,78 zł
szt.
Basen ogrodowy stelażowy 549x122cm Bestway 56462 + Pompa + Pokrywa + WYSYŁKA GRATIS
Basen ogrodowy stelażowy 549x122cm Bestway 56462 + Pompa + Pokrywa + WYSYŁKA GRATIS
2 699,00 zł 1 899,00 zł 2 194,31 zł 1 543,90 zł
szt.
Rowerek biegowy zielony RC-112
Rowerek biegowy zielony RC-112
129,00 zł 104,88 zł
szt.
Tunel foliowy 2,5x4 m 10m2
Tunel foliowy 2,5x4 m 10m2
549,00 zł 446,34 zł
szt.
Rowerek biegowy drewniany różowy
Rowerek biegowy drewniany różowy
199,00 zł 161,79 zł
Rowerek biegowy z hamulcem zielony RC-105
Rowerek biegowy z hamulcem zielony RC-105
179,00 zł 145,53 zł
szt.
Tunel foliowy 2x3 m 6m2
Tunel foliowy 2x3 m 6m2
479,00 zł 389,43 zł
Alkomat AlcoFind DA-7100 + 100 ustników + 12 m-cy kalibracji
Alkomat AlcoFind DA-7100 + 100 ustników + 12 m-cy kalibracji
359,00 zł 310,00 zł 291,87 zł 252,03 zł
Alkomat AL-8000 PLUS + 5szt. ustników + uchwyt GSM + 12 m-cy kalibracji
Alkomat AL-8000 PLUS + 5szt. ustników + uchwyt GSM + 12 m-cy kalibracji
559,00 zł 429,00 zł 454,47 zł 348,78 zł
szt.
Chemia Basenowa Zestaw 5w1 na Start NTCE
Chemia Basenowa Zestaw 5w1 na Start NTCE
159,00 zł 99,00 zł 129,27 zł 80,49 zł
szt.
Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-9000
Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-9000
819,00 zł 729,00 zł 665,85 zł 592,68 zł
szt.
Alkomat Promiler AL-8000 SILVER
Alkomat Promiler AL-8000 SILVER
559,00 zł 429,00 zł 454,47 zł 348,78 zł
szt.
Nowości
Foam Free 1L ODPIENIACZ Basenów Wanien Spa Jaccuzi
Foam Free 1L ODPIENIACZ Basenów Wanien Spa Jaccuzi
69,00 zł 64,99 zł 56,10 zł 52,84 zł
szt.
Metal Free 1L Środek do usuwania żelaza w basenie
Metal Free 1L Środek do usuwania żelaza w basenie
59,00 zł 54,99 zł 47,97 zł 44,71 zł
szt.
Mata solarna do basenu - Bestway 58423 podgrzewacz do basenu
Mata solarna do basenu - Bestway 58423 podgrzewacz do basenu
299,00 zł 249,00 zł 243,09 zł 202,44 zł
szt.

Infolinia:

Telefon: 570 140 570

Email: sklep@neomaniak.pl

więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl