Gdzie i w jakiej cenie można wykonać kalibrację alkomatu? 0
Kalibracja alkomatu - gdzie, jak, za ile?

Gdzie i w jakiej cenie można wykonać kalibrację alkomatu?

 

Zacznijmy od najważniejszego pytania - Gdzie można zlecić wykonanie kalibracji alkomatu?

W Polsce jest w tej chwili wiele serwisów oferujących kalibrację alkomatów, w dobie Internetu tak naprawdę wystarczy w Google wpisać hasło "kalibracja alkomatów" lub "kalibracja alkomatu" by przejrzeć propozycje firm oferujących usługę kalibracji alkomatów. Większość z poszukujących osób, etap wyboru firmy, której zleci kalibrację alkomatu, zakończy po przejrzeniu pierwszej strony wyników Google, czy to dobra decyzja? Nie koniecznie, bo w końcu dobry i profesjonalny serwis alkomatów, który ma dużo pracy i klientów nie zawsze musi inwestować w agencję, która zadba o ich SEO i wypozycjonuje ich stronę tak by się znalazła w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. To jest proste, najlepsze serwisy mają dużo pracy, bo są od wielu lat na rynku, dobrze wykonują swoją pracę i klienci ich znają od lat, polecając swoim znajomym i bliskim. Wiadomo, że żadna reklama nie zastąpi "poczty pantoflowej". Dlatego, jeśli wybieracie serwis, w którym zamierzacie naprawiać lub skalibrować swój alkomat, sprawdźcie jak długo dany serwis, jest na rynku. Nie warto oddawać urządzenia do byle pierwszego serwisu, który nam podsunęło Google na pierwszej stronie. Jednak dla pewnych osób weryfikacja długości działalności takiej firmy może być trudna. W rzeczywistości nie taki diabeł straszny jak go malują. Skoro potrafiliście w wyszukiwarce wpisać hasło "kalibracja alkomatu" to wpiszcie NIP danej firmy i zobaczcie w wynikach datę rozpoczęcia działalności gospodarczej. Nie jednokrotnie się zdziwicie, widząc datę rozpoczęcia działalności rok wstecz, a na stronie firmy w zakładce "O nas"  fałszywe hasła reklamowe "Nasza firma od wielu lad działa prężnie na rynku i odnosi sukcesy w branży alkomatów". I w tym miejscu się zastanówcie czy jeśli ktoś próbuje wprowadzić swoich klientów w błąd, czy można takiej firmie zaufać? Odpowiedź pozostawiam Wam! Mam nadzieję, że wiecie, o czym piszę.

kalibracja alkomatu pro x5 plus

 

Pozytywne opinie pisane za pieniądze!

Drugim elementem, na który również należy zwrócić szczególną uwagę, są opinie klientów. W ostatnich czasach zrobiło się popularne pisanie opinii oraz komentarzy za pieniądze. Obecnie praktycznie każda firma zajmująca się pozycjonowaniem oferuje odpłatne pisanie opinii z różnych kont. Firma taka posiada często ponad 200 i więcej zarejestrowanych adresów mailowych, którymi posługuje się, pisząc komentarze na różnych stronach branżowych i forach internetowych. Bystre oko Internauty potrafi zweryfikować, czy opinie są prawdziwe, czy fałszywe, ale do tego trzeba trochę wiedzy. Dlatego, jeśli nie należnych do tej grupy osób, która rozróżnia prawdziwe opinie od fałszywych, to patrz zawsze na nie z przymrużeniem oka. Oczywiście są również firmy uczciwe z wieloletnim doświadczeniem i prawdziwymi opiniami. Tu należy pamiętać, że może się zdążyć, iż taka solidna firma będzie miała bardzo mało opinii, mimo że będzie świetna. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, to są prawdziwe opinie, a jak wiadomo użytkownicy, są skłonni szybciej wystawić negatywną opinię niż pozytywną, chyba że ich o to poprosi Google lub email z zakończonej aukcji. Przecież normalnie, gdy idziemy do jakiegokolwiek punktu czy sklepu, to wychodząc z niego, nie szukamy uporczywie jego strony internetowej, by napisać opinię "Polecam, mają fajne koszulki", ale gdy w tym samym sklepie sprzedawca nam ubliży, to często będzie tak, że opinia negatywna o sklepie będzie wystawiona szybciej, niż z niego  wyjdziemy. No właśnie! Negatywne opinie! To jest coś, na co należy zwrócić uwagę, więc jeśli sklep czy serwis ma dużo opinii negatywnych, to proponuję go opijać z daleka. Myślę, że po tym krótkim wstępie na temat:"Gdzie oddać alkomat do kalibracji" możemy przejść do kolejnego etapu.

kalibracja-alkomatu-opinie

 

Jak przekazać alkomat do kalibracji?

To proste! Mamy kilka możliwych wariantów przekazania alkomatu do serwisu, by go skalibrować.

 1. Jeśli oddajemy alkomat do kalibracji w pobliskim serwisie osobiście, to wszystkie formalności i opłaty za kalibrację dokonamy na miejscu w punkcie. 
 2. Zakładając, że blisko Waszego miejsca zamieszkania nie znajduje się żaden serwis, wykonujący kalibracje alkomatów to pozostaje wysłanie alkomatu do serwisu kalibracji alkomatów paczką. Przed wysłaniem alkomatu do kalibracji należy się zapoznać ze szczegółowym opisem serwisu dotyczącym procedury przesłania alkomatu. Jedne firmy wymagają wyłącznie przesłania alkomatu z adresem zwrotnym, numerem telefonu i po wykonaniu kalibracji odeślą alkomat do właściciela pod wskazany adres. Opłatę za wykonaną usługę kalibracji pobierze od nas kurier, który dostarczy przesyłkę z alkomatem po kalibracji.
 3. Są też firmy, które wymagają od nas wypełniania formularzy serwisowych, zamieszczonych na stronie internetowej serwisu. Po wypełnieniu formularzy należy je wydrukować i dołączyć do alkomatu, dokonać przelewu za kalibrację na konto danego serwisu, a potwierdzenie przelewu wydrukować i dołączyć do paczki z alkomatem. Formularz, alkomat i potwierdzenie wysłać na adres serwisu i oczekiwać przesyłki powrotnej z alkomatem po kalibracji.

Wysyłka-alkomatu-do-kalibracji

 

Ile kosztuje kalibracja alkomatu?

Cena wykonania usługi kalibracji różnych modeli alkomatów często się różni w zależności od rodzaju alkomatu. Choć są w Polsce serwisy, które pobierają stałą i równą opłatę za kalibrację każdego modelu alkomatu. Do takich serwisów należy alkopatrol.pl, neomaniak.pl oraz ilewekrwi.pl

Cena w tych serwisach wynosi 55,00zł/brutto za kalibrację alkomatu bez względu na model i rodzaj. Są jednak serwisy alkomatów, które za kalibrację żądają nawet od 80,00zł do 140,00zł. Tak wysoka cena najprawdopodobniej wynika z małej ilości serwisowanych alkomatów przez tak drogie punkty i ceną próbują nadrobić swoje przychody.

Nasza firma udziela gwarancji na usługę kalibracji oraz wystawia stosowny dokument na tę okoliczność w postaci Certyfikatu Kalibracji.

 

Jesteś zainteresowany szybką i profesjonalnie wykonaną kalibracją alkomatu?

Dobrze trafiłeś! 

Nasza firma istnieje od 1995 roku, możesz to sprawdzić tutaj: https://mapa.targeo.pl/7311004601/nip/firma lub tutaj

Mamy tysiące zadowolonych klientów, znamy się na alkomatach jak mało kto!

Zapraszamy do nas osobiście, kalibrację Twojego alkomatu wykonamy na miejscu w ciągu 20-30 minut.

Jeśli masz do nas daleko, możesz wysłać do nas alkomat, a my po kalibracji odeślemy go do Ciebie za pobraniem.

Kurierowi zapłacisz 55,00zł za kalibrację alkomatu (cena jest stała za każdy alkomat) + 12,00zł za przesyłkę zwrotną.

Razem zapłacisz kurierowi 55,00zł + 12,00zł = 67,00zł

Jak wysłać do nas alkomat do kalibracji:

 1. Usuń ustniki i baterie z alkomatu.
 2. Na kartce zapisz imię, nazwisko, Twój numer telefonu i adres, na jaki mamy odesłać alkomat po kalibracji.
 3. Jeśli chcesz fakturę zamiast paragonu, to napisz na kartce dane do wystawienia faktury wraz i informacją "proszę o fakturę vat"
 4. Wszystko z alkomatem bezpiecznie zapakuj w karton lub kopertę bąbelkową i wyślij na nasz adres:
 • SERWIS ALKOMATÓW
 • ul.Łaska 80A
 • 95-200 Pabianice
 • telefon kontaktowy dla kuriera: 570 140 570

Za kalibrację zapłacisz kurierowi przy zwrocie alkomatu.

Jeśli masz zapytania dotyczące kalibracji lub zakupu alkomatu, zapraszamy do kontaktu.

 

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia:

Telefon: 570 140 570

Email: sklep@neomaniak.pl

więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl