Gdzie i w jakiej cenie można wykonać kalibrację alkomatu?
Kalibracja alkomatu - gdzie, jak, za ile?

Gdzie skalibrować alkomat i w jakiej cenie?

Zacznijmy od najważniejszego pytania — Gdzie można zlecić wykonanie kalibracji alkomatu?

W Polsce jest w tej chwili wiele serwisów oferujących kalibrację alkotestów, w dobie Internetu tak naprawdę wystarczy w Google wpisać hasło „kalibracja alkomatów” lub „kalibracja alkomatu”, by przejrzeć propozycje firm oferujących taką usługę. Większość z poszukujących osób, etap wyboru firmy, której zleci kalibrację alkomatu, zakończy po przejrzeniu pierwszej strony wyników Google, czy to dobra decyzja?

Niekoniecznie, bo w końcu dobry i profesjonalny serwis alkomatów, który ma dużo pracy i klientów nie zawsze musi inwestować w agencję, która zadba o ich SEO i wypozycjonuje ich stronę tak by się znalazła w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania.

To proste!

To jest proste, najlepsze serwisy mają dużo pracy, bo są od wielu lat na rynku, dobrze wykonują swoją pracę i klienci ich znają od lat, polecając swoim znajomym i bliskim. Wiadomo, że żadna reklama nie zastąpi „poczty pantoflowej”.

Dlatego, jeśli wybieracie serwis, w którym zamierzacie naprawiać lub skalibrować alkomat, sprawdźcie jak długo dany serwis, jest na rynku. Nie warto oddawać urządzenia do byle pierwszego zakładu naprawczego, który nam podsunęło Google na pierwszej stronie. Jednak dla pewnych osób weryfikacja długości działalności takiej firmy może być trudna.

Kalibracja alkomatu — w rzeczywistości nie taki diabeł straszny jak go malują.

Skoro potrafiliście w wyszukiwarce wpisać hasło „kalibracja alkomatu”, to wpiszcie NIP danej firmy i zobaczcie w wynikach datę rozpoczęcia działalności gospodarczej. Nie jednokrotnie się zdziwicie, widząc datę rozpoczęcia działalności rok wstecz, a na stronie firmy w zakładce „O nas” fałszywe hasła reklamowe „Nasza firma od wielu lad działa prężnie na rynku i odnosi sukcesy w branży alkotestów”.

W tym miejscu się zastanówcie czy jeśli ktoś próbuje wprowadzić swoich klientów w błąd, czy można takiej firmie zaufać?

Odpowiedź pozostawiam Wam! Mam nadzieję, że wiecie, o czym piszę.

Kalibracja alkomatu — gdzie skalibrować alkomat PRO X-5 PLUS

Fot. Kalibracja alkomatu — gdzie skalibrować alkomat? 

Pozytywne opinie pisane za pieniądze!

Drugim elementem, na który również należy zwrócić szczególną uwagę, są opinie klientów. W ostatnich czasach zrobiło się popularne pisanie opinii oraz komentarzy za pieniądze. Obecnie praktycznie każda firma zajmująca się pozycjonowaniem oferuje odpłatne pisanie opinii z różnych kont. Firma taka posiada często ponad 1000 i więcej zarejestrowanych adresów mailowych, którymi posługuje się, pisząc komentarze na różnych stronach branżowych i forach internetowych. Bystre oko Internauty potrafi zweryfikować, czy opinie są prawdziwe, czy fałszywe, ale do tego trzeba trochę wiedzy.

Dlatego, jeśli nie należnych do tej grupy osób, która rozróżnia prawdziwe opinie od fałszywych, to patrz zawsze na nie z przymrużeniem oka. Oczywiście są również firmy uczciwe z wieloletnim doświadczeniem i prawdziwymi opiniami.

Tu należy pamiętać, że może się zdążyć, iż taka solidna firma będzie miała bardzo mało opinii, mimo że będzie świetna. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, to są prawdziwe opinie, a jak wiadomo użytkownicy, są skłonni szybciej wystawić negatywną opinię niż pozytywną, chyba że ich o to poprosi Google lub email z zakończonej aukcji. Przecież normalnie, gdy idziemy do jakiegokolwiek punktu czy sklepu, to wychodząc z niego, nie szukamy uporczywie jego strony internetowej, by napisać opinię „Polecam, mają fajne koszulki”, ale gdy w tym samym sklepie sprzedawca nam ubliży, to często będzie tak, że opinia negatywna o sklepie będzie wystawiona szybciej, niż z niego wyjdziemy. No właśnie!

Negatywne opinie!

To jest coś, na co należy zwrócić uwagę, więc jeśli sklep ma dużo opinii negatywnych, to proponuję go opijać z daleka. Myślę, że po tym krótkim wstępie na temat: „Gdzie skalibrować alkomat” możemy przejść do kolejnego etapu.

Kalibracja alkomatu - opinie

Fot. Kalibracja alkomatu — opinie za pieniądze

 

Czy nowy alkomat wymaga kalibracji?

 

Jak przekazać alkomat do kalibracji?

To proste! Mamy kilka możliwych wariantów przekazania alkotestu, by go skalibrować.

  1. Jeśli oddajemy alkomat w pobliskim serwisie osobiście, to wszystkie formalności i opłaty za kalibrację dokonamy na miejscu w punkcie. 
  2. Zakładając, że blisko Waszego miejsca zamieszkania nie znajduje się żaden serwis, wykonujący kalibrację alkomatów to pozostaje wysłanie urządzenia do kalibracji alkomatów paczką. Przed wysłaniem urządzenia do kalibracji należy się zapoznać ze szczegółowym opisem serwisu dotyczącym procedury przesłania alkomatu. Jedne firmy wymagają wyłącznie przesłania alkomatu z adresem zwrotnym, numerem telefonu i po wykonaniu kalibracji odeślą alkomat do właściciela pod wskazany adres. Opłatę za wykonaną usługę pobierze od Was kurier, który dostarczy przesyłkę z alkomatem po kalibracji.
  3. Są też firmy, które wymagają od nas wypełniania formularzy serwisowych, zamieszczonych na stronie internetowej serwisu. Po wypełnieniu formularzy należy je wydrukować i dołączyć do alkomatu, dokonać przelewu za kalibrację na konto danego serwisu, a potwierdzenie przelewu wydrukować i dołączyć do paczki z alkomatem. Formularz, alkomat i potwierdzenie wysłać na adres serwisu i oczekiwać przesyłki powrotnej z alkomatem po kalibracji.

Gdzie skalibrować alkomat? Można to zrobić wysyłkowo

Fot. Gdzie skalibrować alkomat? Można to zrobić wysyłkowo!

 

Ile kosztuje kalibracja alkomatu?

Cena wykonania usługi kalibracji różnych modeli alkomatów często się różni w zależności od rodzaju alkomatu. Choć są w Polsce serwisy, które pobierają stałą i równą opłatę za kalibrację każdego modelu alkotestu. Do takich serwisów należy alkopatrol.pl, neomaniak.pl oraz ilewekrwi.pl

Koszt kalibracji alkomatu osobistego w tych serwisach wynosi 65,00 zł/brutto za kalibrację alkomatu bez względu na model, a alkomatu policyjnego lub dowodowego 149,00zł. Są jednak serwisy alkomatów, które za kalibrację żądają nawet od 80,00 zł do 180,00 zł. Tak wysoka cena najprawdopodobniej wynika z małej ilości serwisowanych alkomatów przez tak drogie punkty i ceną próbują nadrobić swoje przychody.

Nasza firma udziela gwarancji na usługę oraz wystawia stosowny dokument na tę okoliczność w postaci Certyfikatu Kalibracji alkomatu.

Pamiętaj o regularnej kalibracji alkomatuKalibracja alkomatu elektrochemicznego, wymagana jest minimum raz w roku.

 

Jesteś zainteresowany, by wykonać szybko i profesjonalnie kalibrację alkomatu?

Dobrze trafiłeś! 

Nasza firma istnieje od 1995 roku, możesz to sprawdzić tutaj: https://mapa.targeo.pl/7311004601/nip/firma lub tutaj

Mamy tysiące zadowolonych klientów, znamy się na alkomatach jak mało kto!

Zapraszamy do nas osobiście by skalibrować alkomat, wystarczy, że zaczekasz na miejscu 20-30 minut i będziesz się cieszył skalibrowanym urządzeniem.

Jeśli masz do nas daleko, możesz wysłać do nas alkomat, a my po wykonaniu usługi odeślemy go do Ciebie za pobraniem w ciągu od 2 do 4 dni.

Jeśli Ci zależy na krótkim czasie wykonania usługi kalibracji, wówczas na paczce napisz dużymi literami w widocznym miejscu: "EKSPRESOWA KALIBRACJA ALKOMATU 24H".

Kurierowi zapłacisz koszt kalibracji alkomatu osobistego 65,00zł (cena jest stała za każdy alkomat osobisty) + 15,00zł za przesyłkę zwrotną.

Razem zapłacisz kurierowi 65,00zł + 15,00zł = 80,00zł

Za alkomat dowodowy lub policyjny 149,00zł + 15,00zł

Jak wysłać do nas alkomat:

  1. Alkomat przygotuj bez ustników i bez baterii.
  2. Na kartce zapisz imię, nazwisko, Twój numer telefonu i adres, na jaki mamy odesłać skalibrowany alkomat.
  3. Jeśli chcesz fakturę zamiast paragonu, to napisz na kartce dane do wystawienia faktury wraz i informacją „proszę o fakturę VAT”.
  4. Bezpiecznie zapakuj alkomat w karton lub kopertę bąbelkową i wyślij na nasz adres:
KALIBRACJA ALKOMATÓW
ul.Łaska 80A
95-200 Pabianice
telefon kontaktowy dla kuriera: 570 140 570

Za usługę zapłacisz kurierowi przy zwrocie urządzenia do Ciebie.

Jeśli masz pytania dotyczące kalibracji lub zakupu alkomatu, zapraszamy do kontaktu.

Gdzie skalibrować alkomat?

Fot. Gdzie skalibrować alkomat?

Pamiętaj! Nigdy nie wykonuj pomiaru bezpośrednio po spożyciu alkoholu, ponieważ wysoka zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, może uszkodzić sensor!

Kalibracja alkomatu Warszawa

Bestsellery
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji

349,00 zł

283,74 zł

szt.
Alkomat Promiler AL-8000 SILVER
Alkomat Promiler AL-8000 SILVER

599,00 zł

486,99 zł

szt.
iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka
iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka

1 659,00 zł

1 348,78 zł

szt.
Alkomat PROMILER iSOBER 30 + mata na szybę lato/zima
Alkomat PROMILER iSOBER 30 + mata na szybę lato/zima

569,00 zł

462,60 zł

szt.
Produkt dnia
Alkomat PROMILER iSOBER 30 + mata na szybę lato/zima
Alkomat PROMILER iSOBER 30 + mata na szybę lato/zima

569,00 zł

462,60 zł

szt.
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji

349,00 zł

283,74 zł

szt.
iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka
iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka

1 659,00 zł

1 348,78 zł

szt.
Mata przeciwsłoneczna i antyszronowa na szybę
Mata przeciwsłoneczna i antyszronowa na szybę

19,00 zł

15,45 zł

szt.
Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-9000
Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-9000

899,00 zł

730,89 zł

szt.
Wykrywacz Metali COBRA CT-1032
Wykrywacz Metali COBRA CT-1032

499,00 zł

405,69 zł

Folia na tunel 3x6 m 18m2
Folia na tunel 3x6 m 18m2

389,00 zł

316,26 zł

Folia na tunel foliowy 2x3 m 6m2
Folia na tunel foliowy 2x3 m 6m2

179,00 zł

145,53 zł

Alkomat Promiler AL-8000 SILVER
Alkomat Promiler AL-8000 SILVER

599,00 zł

486,99 zł

szt.
 Miernik Pomiaru Chloru i pH
Miernik Pomiaru Chloru i pH

55,00 zł

44,72 zł

szt.
Tunel foliowy 3x6 m 18m2
Tunel foliowy 3x6 m 18m2

799,00 zł

649,59 zł

Wykrywacz Metali COBRA CT-1069
Wykrywacz Metali COBRA CT-1069

299,00 zł

243,09 zł

szt.
Alkomat dowodowy PROMILER ALP-1
Alkomat dowodowy PROMILER ALP-1

1 899,00 zł

1 543,90 zł

szt.
Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji
Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji

599,00 zł

486,99 zł

szt.
Tunel foliowy 2,5x4 m 10m2
Tunel foliowy 2,5x4 m 10m2

549,00 zł

446,34 zł

ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY PROMILER AL-9000 LITE
ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY PROMILER AL-9000 LITE

599,00 zł

486,99 zł

szt.
Tunel foliowy 2x4,5m 9m2
Tunel foliowy 2x4,5m 9m2

499,00 zł

405,69 zł

Infolinia:

Telefon: 570 140 570

Email: sklep@neomaniak.pl

więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl