Przegląd producentów chemii basenowej.
Przegląd producentów chemii basenowej.

Przegląd producentów chemii basenowej.

CHEMIA DO BASENU

Moda na posiadanie własnego basenu w ogrodzie coraz bardziej rozpowszechnia się w naszym kraju. Co ciekawe, tak naprawdę każdy, kto posiada kawałek działki, może sprawić sobie basen ogrodowy. Kiedyś posiadanie basenu w ogrodzie kojarzyło się z luksusem, czymś, na co mogą pozwolić sobie jedynie najbogatsi obywatele. Obecnie praktycznie każdy może sobie na to pozwolić, nawet niewielki, rozkładany basen, można już kupić za kilkaset złotych. Basen wykopany, również wiąże się obecnie z niższymi kosztami budowy niż kiedyś, co więcej, można go wybudować samemu, oszczędzając przy tym sporo gotówki, jednak potrzebny jest wtedy ogromny zapał do pracy. Basen w ogrodzie niestety nie wiąże się jedynie z relaksem i odpoczynkiem. Żeby można było komfortowo korzystać z basenu, musimy o niego odpowiednie zadbać, aby utrzymać w nim higienicznie czystą wodę. Wiąże się to z poświęceniem przynajmniej kilku godzin w tygodniu. Do pielęgnacji naszych basenów, niezbędne będzie użycie specjalnych środków chemii basenowej. Dzięki regularnej pielęgnacji naszych basenów i stosowania odpowiednich środków chemii basenowej woda w basenie będzie krystalicznie czysta, odpowiednio zdezynfekowana oraz nie będzie narażona na powstawanie glonów i rozwijaniu się drobnoustrojów. Poniżej przedstawiamy Wam zestawienie producentów profesjonalnej chemii basenowej oraz oferowane przez nich produkty, które pomogą Wam przy codziennej pielęgnacji basenów ogrodowych.

 

NTCE.

Polski producent chemii basenowej, firma NTCE od lat oferuje profesjonalne środki chemiczne do pielęgnacji basenów i nie tylko. Zbierane przez lata doświadczenie firmy NTCE pozwala na produkcję najwyżej jakości środków chemii basenowej. Wszystkie produkty oferowane przez tego producenta, posiadają odpowiednie certyfikaty, atesty i pozwolenia, wydane przez Ministerstwo Zdrowia, co pozwala firmie sprzedaż produktów na terenie Polski. Szeroka gama produktów oferowana przez firmę NTCE daje możliwość utrzymania basenów ogrodowych w doskonałej kondycji. W ofercie tego producenta znajdziecie wszystkie niezbędne produkty, które pomogą przy eksploatacji basenu oraz akcesoria dodatkowe. Od produktów na bazie chloru, służących do uzdatniania wody — Chlorox T, przez skuteczne środki zapobiegające powstawaniu glonów w basenie — Algofix, produkty do korekty pH wody — Balancer pH plus oraz Balancer pH minus, dostępne w postaci płynnej lub granulatu. Jeśli nie chcecie kupować wszystkich środków chemii basenowej osobno, NTCE ma w swojej ofercie również tabletki multifunkcyjne — Chlorox Multitabletki. Wszystkie produkty tego producenta, wytwarzane są według najwyższych standardów, jakie obowiązują na terenie całej Unii Europejskiej, przez co firma zdobyła już wielu zadowolonych klientów, którzy polecają produkty NTCE.

 

CHEMOFORM POLSKA.

Chemoform Polska jest jednym z wyróżniających się producentów chemii basenowej, akcesoriów basenowych oraz SPA, przeznaczonych do zastosowania w publicznych basenach, jak i prywatnych basenach ogrodowych. Główne fabryki produkujące środki chemii basenowej firmy Chemoform znajdują się w Niemczech, skąd są dystrybuowane na terenie wielu krajów Unii Europejskiej, w tym, w Polsce. Cała produkcja przebiega w profesjonalnych fabrykach, przy zachowaniu najwyższej jakości wytwarzanych produktów. Należy dodać, że firma istnieje od 1962 roku, i od tego czasu zdążyła zyskać popularność wśród użytkowników, potwierdzając to, zdobywając najwyższe rankingi, również w zakresie oceny produktów. Między innymi firma Chemoform zdobyła nagrodę za wybitne zasługi dla landu Badenii - Wirtembergii w 2008 roku, nagrodę „przedsiębiorcy roku” w 2009 roku, czy też wyróżnienie jako pierwsza zagraniczna firma z oficjalnym dopuszczeniem nowych produktów do pielęgnacji wody w Rosji. Środki chemii basenowej firmy Chemoform oparte są o ich autorski schemat ABCXYZ, dzięki któremu użytkownik w najprostszy sposób, dokładnie wykorzysta każdy środek, w odpowiedniej kolejności.

A - to produkty do korekty pH wody, w postaci płynnej lub stałej - PH PLUS I PH MINUS.
B - to produkty do dezynfekcji wody zarówno metodą chlorową - CHEMOCHLOR, jak i metodą tlenową - AQUABLANC.
Dalej w schemacie jest C - czyli produkty do zwalczania glonów - płynny środek ALBA.
X - oznacza w schemacie koagulację i flokulację, to grupa produktów opartych na solach glinu - Flockfix.
Y - czystość i higiena, tutaj firma wyróżnia swoje produkty takie jak, na przykład alkaliczne i kwasowe środki czystości o różnym poziomie zawartości substancji aktywnych - Flisan.
Z - to produkty specjalne, takie jak odpieniacz, czy specjalne produkty do usuwania metalicznych zanieczyszczeń - Metal Magic i Filter Spa.

 

AQUAMAR.

Firma Aquamar to sprawdzony producent chemii basenowej, działający na rynku od ponad dwudziestu lat, gwarantujący działanie oraz najwyższą jakość oferowanych produktów. Chemia basenowa oferowana przez firmę Aquamar sprawi, że codzienna pielęgnacja i utrzymanie higienicznie czystej wody w basenie, nie będzie bardzo uciążliwe. Produkty, jakie znajdziemy w ofercie firmy Aquamar to między innymi tabletki do dezynfekcji wody - Chlor Triplex, granulat do szokowego chlorowania wody - Chlor Shock, środki korektujące poziom pH wody, czy środek zapobiegający powstawaniu glonów - Algaestop. Prócz różnych środków chemii basenowej, w ofercie tego producenta znajdują się również tabletki tlenowe, czy odpieniacz do wanien jacuzzi. Dodatkowo Aquamar oferuje również akcesoria basenowe, filtry i pompy basenowe, zadaszenia basenów i wiele więcej.

 

GOTIX.

Firma GOTIX jest godnym polecenia producentem chemii basenowej, oferujący swoim klientom profesjonalne środki chemiczne do utrzymania basenu w czystości, jak i do uzdatniania wody basenowej. Wszystkie produkty oferowane przez firmę GOTIX są stworzone z niezwykłą starannością, wyróżnia je niezwykła skuteczność oraz stuprocentowe bezpieczeństwo użytkowania. Firma działa na rynku od 1993 roku, będąc przodującym producentem chemii basenowej, stabilizowanego podchlorynu sodu, środków do dezynfekcji wody, środków glonobójczych oraz czyszczących, dodatkowo firma oferuje środki BHP, produkty chemii gospodarczej i kosmetyków. Głównymi odbiorcami tego producenta są firmy, szkolne i sportowe baseny oraz obiekty hotelowe. W ramach współpracy firma oferuje merytoryczne wsparcie dla każdego klienta. Wyróżniającą cechą firmy GOTIX jest indywidualne podejście do klienta i dobranie dla niego optymalnego rozwiązania z zakresu chemii basenowej i nie tylko. Dzięki czemu firma z każdym rokiem zyskuje uznanie, coraz większej liczby zadowolonych klientów na terenie całej Polski.

 

RAINBOW.

Producent chemii basenowej Rainbow, to sprawdzony lider na rynku polskim. Produkty, które zeszły z taśmy produkcyjnej Rainbow cechuje wysoka jakość. Użytkownicy produktów tej firmy z łatwością utzymują swoje baseny w czystości, ciesząc się przy tym krystalicznie czystą wodą. W ofercie producenta znajdziemy wszelkie produkty, które ułatwią nam utrzymanie higienicznie czystego basenu. Produkty do regulacji pH wody. Środki do dezynfekcji chlorowej - w postaci tabletek lub granulatu Quick chlor, tabletki - Maxi chlor, oraz płynny chlor stabilizowany. Jeśli chlorowa dezynfekcja będzie zbyt ostra, Rainbow ma w ofercie również produkty do tlenowej dezynfekcji wody, w postaci tabletek, koncentratu lub płynu. Znajdziemy tu również produkty do czyszczenia basenu - Randreiniger w żelu, środki do usuwania glonów - Alba super, czy specjalne środki do zabezpieczenia basenu na zimę - Winter fluid, w płynie.

 

HTH.

Francuski producent, wysokiej jakości środków chemii basenowej HTH, jest liderem sprzedaży na rynku europejskim. Produkty tej firmy są chętnie wykorzystywane przez prywatnych użytkowników basenów, ze względu na ich wysoką jakość. W ofercie produktów firmy HTH znajdziemy wszystkie niezbędne produkty chemii basenowej, do utrzymania basenu w higienicznej czystości. HTH Shock, do szokowej dezynfekcji wody basenowej, HTH tabletki wielofunkcyjne, HTH Szybkokrystalizujący czy HTH pH plus i wiele więcej. Prócz produktów do pielęgnacji basenów, w ofercie znajdziemy również produkty takie jak aromaty do saun i łaźni, czy chemię do wanien spa.

 

BAYROL.

Firma Bayrol to doświadczony producent chemii basenowej, działający na rynku od wielu lat, który wciąż udoskonala swoje produkty oraz rzetelnie bada potrzeby klientów. Wysokiej jakości środki chemii basenowej Bayrol, są bezpieczne w użyciu, wydajniejsze i skuteczniejsze oraz łatwe w zastosowaniu. Najpopularniejszy produkt firmy Bayrol to skoncentrowany preparat w płynie, zapobiegający rozwojowi glonów w basenie - DESALGIN. W ofercie znajdziemy również tradycyjne środki do chlorowej dezynfekcji wody basenowej - Chlorilong oraz Chlorifix. U profesjonalnego producenta chemii basenowej, jakim jest Bayrol, nie może zabraknąć w ofercie aktywnego tlenu - Duo Tab, jako alternatywy dla chlorowej dezynfekcji. Firma Bayrol oferuje wszystkie najpotrzebniejsze produkty, które ułatwią nam opiekę nad basenem. Są to środki chlorowe, środki czyszczące do basenów, antyglony, flokulanty, a nawet produkty wielofunkcyjne, takie jak - Vari Tab. Produkty Bayrol wyróżniają się wysokim stopniem efektywności, przez co są chętnie używane przez posiadaczy basenów ogrodowych. Dzięki profesjonalnemu podejściu firmy do chemii basenowej klient będzie miał znacznie ułatwione zadanie, jakim jest utrzymanie basenu w czystości.

Bestsellery
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji

349,00 zł

283,74 zł

szt.
Alkomat Promiler AL-8000 SILVER
Alkomat Promiler AL-8000 SILVER

599,00 zł

486,99 zł

szt.
iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka
iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka

1 659,00 zł

1 348,78 zł

szt.
Alkomat PROMILER iSOBER 30 + mata na szybę lato/zima
Alkomat PROMILER iSOBER 30 + mata na szybę lato/zima

569,00 zł

462,60 zł

szt.
Alkomat dowodowy PROMILER ALP-1
Alkomat dowodowy PROMILER ALP-1

1 899,00 zł

1 543,90 zł

szt.
Produkt dnia
Folia na tunel 3x6 m 18m2
Folia na tunel 3x6 m 18m2

389,00 zł

316,26 zł

Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji
Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji

599,00 zł

486,99 zł

szt.
Mata przeciwsłoneczna i antyszronowa na szybę
Mata przeciwsłoneczna i antyszronowa na szybę

19,00 zł

15,45 zł

szt.
Tunel foliowy 3x6 m 18m2
Tunel foliowy 3x6 m 18m2

1 199,00 zł

974,80 zł

Alkomat PROMILER iSOBER 30 + mata na szybę lato/zima
Alkomat PROMILER iSOBER 30 + mata na szybę lato/zima

569,00 zł

462,60 zł

szt.
Alkomat dowodowy PROMILER ALP-1
Alkomat dowodowy PROMILER ALP-1

1 899,00 zł

1 543,90 zł

szt.
Wykrywacz metali COBRA CT-1023
Wykrywacz metali COBRA CT-1023

449,00 zł

365,04 zł

Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-9000
Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-9000

899,00 zł

730,89 zł

szt.
 Miernik Pomiaru Chloru i pH
Miernik Pomiaru Chloru i pH

55,00 zł

44,72 zł

szt.
Wykrywacz Metali COBRA CT-1069
Wykrywacz Metali COBRA CT-1069

299,00 zł

243,09 zł

szt.
ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY PROMILER AL-9000 LITE
ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY PROMILER AL-9000 LITE

599,00 zł

486,99 zł

szt.
Tunel foliowy 3x4,5 m 13,5m2
Tunel foliowy 3x4,5 m 13,5m2

749,00 zł

608,94 zł

Alkomat Promiler AL-8000 SILVER
Alkomat Promiler AL-8000 SILVER

599,00 zł

486,99 zł

szt.

Infolinia:

Telefon: 570 140 570

Email: sklep@neomaniak.pl

więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl