Najwięksi producenci alkomatów na świecie 0
Najwięksi producenci alkomatów na świecie.

Najwięksi producenci alkomatów na świecie. Znacie te firmy?

 

SENTECH - PROMILER.

Na rynku światowym istnieje wielu dostawców alkomatów. Patrząc jednak na rozpoznawalność, koreański Sentech jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów alkomatów. Sentech Corea Corp., to pełna nazwa koreańskiej spółki, która powstała w 1998 roku za pośrednictwem renomowanego instytutu badawczego Pohang Research Instituite of Industrial Science and Technology. Nazwa może niewiele nam mówić, ale jest to jeden z najwybitniejszych instytutów badawczych w Korei. Dzięki stosowaniu zaawansowanych technologii oraz najwyższej jakości oferowanych produktów Sentech szybko stał się światowym liderem na rynku alkomatów. Spółka posiada ogromną sieć dystrybucyjną, w ponad 40 krajach na świecie, między innymi w Polsce, znajdują się oddziały tego koreańskiego giganta. Każdy alkomat, który wyprodukowany został pod szyldem Sentech to urządzenie najwyższej jakości, które pozwala na przeprowadzanie precyzyjnych i dokładnych pomiarów trzeźwości. W Polsce firma Sentech uważana jest od dawna za niekwestionowanego lidera wśród producentów alkomatów. Od roku 2014 na polskim rynku alkomatów, możemy znaleźć alkomaty firmy Sentech pod nową marką — Promiler. Dzięki wprowadzeniu nowej marki przez firmę Sentech na polskim rynku możemy liczyć na jeszcze wyższą jakość oferowanych produktów oraz pełen, profesjonalny serwis na terenie całego kraju. Urządzenia marki Promiler w roku 2017 zostały nagrodzone tytułem „Dobra marka 201 - jakość, zaufanie, renoma”, w ósmej edycji plebiscytu wyróżniającego najlepsze i najpopularniejsze marki w kraju. Alkomaty Promiler jako urządzenia najwyższej jakości, mogą być wykorzystywane na wielu poziomach. Alkomatów Promiler używają zarówno nasi policjanci, jak i posiada je w swoich domach, wielu indywidualnych użytkowników. Decydując się na wybór urządzeń Promiler, wykorzystywać będziemy niezwykle dokładną w swoich pomiarach technologię elektrochemiczną.

PROMILER ALKOMATY

fot. Alkomaty Promiler - logo

 

Sprawdźmy, jakie alkomaty znajdziemy w ofercie marki Promiler.

Jak już wspomnieliśmy, alkomaty Promiler wykorzystywane są zarówno w szeregach policji, jak i do celów indywidualnych. Na pewno wielu z Was zna to urządzenie. Alkomat, który zawsze spotkamy podczas drogowej kontroli trzeźwości. Chodzi o podłużny, zazwyczaj żółty alkomat, potocznie nazywany świeczką, ze względu na sposób jego użycia. Jest to alkomat iBlow marki Promiler, używany przez policję, do szybkich pomiarów trzeźwości. Dzięki zaawansowanym technologiom funkcjonariusze mogą wykonać tym alkomatem wiele pomiarów w krótkim czasie. W ofercie znajdziemy również alkomaty dowodowe, między innymi Promiler ALP - 1. Jest to urządzenie, które spełnia wysokie wymagania służb mundurowych w wielu krajach. Oprócz profesjonalnych alkomatów wykorzystywanych chociażby przez służby Promiler oferuje nam również szeroki wybór alkomatów osobistych. Dajmy na to, model Promiler AL - 8000 PLUS, jest to alkomat utytułowany mianem najlepszego alkomatu 2014 roku, w rankingu magazynu MOTOR. Dodatkowo w tym alkomacie wykorzystywany jest ulepszony, platynowy sensor elektrochemiczny. Dzięki pracy wielu fachowców z Korei powstał najmniejszy alkomat elektrochemiczny, wyniki alkomatu są bardzo precyzyjne. Dzięki temu alkomat Promiler AL - 8000 PLUS jest jednym z najchętniej wybieranych alkomatów osobistych.

Alkomat - Cena nie jest najważniejsza!

 

DA Tech - ALCOFIND

Wśród wielu znanych producentów alkomatów na świecie, oprócz Sentech, możemy również wyróżnić inną firmę z Korei, jaką jest, DA Tech. Firma DA Tech Co. Ltd. powstała nieco później, w lutym 2002 roku, 4 lata po Sentech. I szybko strwożyła mocną konkurencję dla światowego lidera na rynku alkomatów. Firma sprawdza się w dziedzinie opracowywania cyfrowych alkomatów. Zgromadzone doświadczenie fachowców firmy i wykorzystywanie najnowszych technologii sprawia, że tworzą ogromną konkurencję w branży alkomatów. Priorytetem firmy DA Tech, jest zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom ich produktów. Do koreańskiej firmy należy marka, wprowadzająca na polski rynek alkomaty pod nazwą Alcofind. Alkomaty Alcofind mają szerokie zastosowanie w życiu codziennym. Możemy je spotkać podobnie jak urządzenia Promiler, w różnych dziedzinach. Zarówno policja, instytucje, jak i prywatni użytkownicy korzystają z wysokiej jakości alkomatów Alcofind, firmy DA Tech. Firma dokłada wszelkich starań, aby stać się globalnym liderem w branży alkomatów, dzięki wykorzystywaniu najwyższych technologii. Firma świetnie wychodzi naprzeciw swoim klientom, powtarzając im swoją misję ukrytą w trzech hasłach, która jest bardzo przekonywająca, a brzmi tak: klient jest naszym mistrzem, technologia to nasza przyszłość, jakość to nasze życie. Przyznacie, że hasło jest dość chwytliwe.

Wśród alkomatów Alcofind, wyróżnić możemy doskonały model w klasie alkomatów osobistych elektrochemicznych. Jest to alkomat PRO X-5 PLUS. Dzięki bardzo dokładnemu czujnikowi elektrochemicznemu, używając tego urządzenia, możemy spodziewać się bardzo dokładnych pomiarów. Jest to jeden z niewielu alkomatów na świecie posiadający tak rozbudowany mikroprocesor kontrolujący. Funkcjonalność i dokładność alkomatu idzie w parze z wysoką jakością wykonania. Alkomat PRO X-5 PLUS cieszy się dużą popularnością wśród prywatnych użytkowników, jego kolejnym i dość ważnym atutem, jest również stosunek wysokiej jakości do przystępnej ceny.

AlcoFind alkomaty

fot. Alkomaty AlcoFind - logo

 

Dräger

Firma Dräger jest światowym liderem w branży technologii medycznej i bezpieczeństwa. Firma powstała w Niemczech już w 1889 roku. Głównie zajmuje się produkcją produktów techniki medycznej i bezpieczeństwa. Wykorzystując urządzenia oparte na najwyższych technologiach, Dräger stawia sobie za zadanie ochraniać, wspierać i ratować ludzkie życie w szpitalach, w policji, w straży pożarnej, służbach ratunkowych, górnictwie czy przemyśle. Produkty firmy Dräger mają szerokie zastosowania, w ofercie możemy spotkać detektory gazu, urządzenia do pomiarów stężeń substancji toksycznych i potencjalnie wybuchowych, respiratory, ale również testery na obecność narkotyków, blokady alkoholowe do samochodów oraz alkomaty. Firma specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości sprzętów, wykorzystywanych zwykle w trudnych sytuacjach, często gu w grę wchodzi ludzkie życie. Alkomaty firmy Dräger to zwykle alkomaty dowodowe, które muszą zapewnić precyzyjny pomiar z bezbłędnym wynikiem, który później może posłużyć jako dowód w rozprawie sądowej. Dlatego alkomaty Dräger najczęściej wykorzystywane są przez służby. Policja, szpitale, ratownicy medyczni czy strażacy, właśnie te podmioty korzystają z dokładnych alkomatów od niemieckiego producenta.

 

Lion laboratories

Firma Lion laboratories prowadzi działalność w Barry, w południowej Walii. Swoje działania rozpoczęła nie długo po wprowadzeniu przez rząd Wielkiej Brytanii Ustawy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego, w której określony został limit stężenia alkoholu, jakie może mieć kierujący w organizmie podczas jazdy samochodem. O Lion laboratories wspominaliśmy już przy okazji artykułu „Powstanie alkomatu — fakty historyczne”. To właśnie oni w połowie lat 70 XX wieku stworzyli pierwszy alkomat z sensorem elektrochemicznym, nazwany Lion Alcometr. Firma specjalizuje się w analizie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Większość sprzętu wykorzystywanego przez Brytyjską policję pochodzi właśnie z fabryk Lion laboratories, dystrybuują oni również sprzęt do około 70 krajów na całym świecie, wykorzystując lokalne sieci dystrybucyjne. Lion jest jednym z przodujących producentów urządzeń do badań stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Ich sprzęty są chętnie wykorzystywane szczególnie przez policję, służby medyczne oraz przez pracodawców w zakładach pracy z różnych branż.

 

BEAN - Alcodigital

Firma BEAN, czyli jeden z polskich importerów alkomatów, która jest właścicielem marki Alcodigital. Firma specjalizuje się w imporcie zaawansowanych alkomatów elektrochemicznych zarówno do użytku osobistego, jak i urządzeń wykorzystywanych w różnych instytucjach. W ofercie marki znajdziemy między innymi alkomaty policyjne. Wieloletnie doświadczenie firmy BEAN w branży skutkuje możliwością importu profesjonalnych alkomatów.

 

Alco - Tech

Alco - Tech jest profesjonalną, polską firmą specjalizującą się w branży alkomatów oraz narkotestów. W przeciągu 10 lat swojej działalności firma zyskała ogromne doświadczenie oraz profesjonalizm, co skutkuje obecnie we współpracy z najważniejszymi instytucjami państwowymi. Firma stawia na sprawdzone, profesjonalne rozwiązania, zaawansowane technologicznie. Alkomaty oraz narkotesty gwarantują doskonałą jakość, oraz szerokie zastosowanie co sprawia, że firma cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najbardziej wymagających klientów.

Komentarze do wpisu (0)

Bestsellery
Alkomat AlcoFind PRO X-5 PLUS kalibracje 12 m-cy, Certyfikat Kalibracji
Alkomat AlcoFind PRO X-5 PLUS kalibracje 12 m-cy, Certyfikat Kalibracji
429,00 zł 399,00 zł 348,78 zł 324,39 zł
szt.
Basen ogrodowy stelażowy 549x122cm Bestway 56462 + Pompa + Pokrywa + WYSYŁKA GRATIS
Basen ogrodowy stelażowy 549x122cm Bestway 56462 + Pompa + Pokrywa + WYSYŁKA GRATIS
3 199,00 zł 2 399,00 zł 2 600,81 zł 1 950,41 zł
szt.
Pompa piaskowa do basenu 5678 L/h Bestway 58497
Pompa piaskowa do basenu 5678 L/h Bestway 58497
749,00 zł 649,00 zł 608,94 zł 527,64 zł
szt.
Alkomat PROMILER iSOBER 30 - 4 X większy sensor
Alkomat PROMILER iSOBER 30 - 4 X większy sensor
549,00 zł 499,00 zł 446,34 zł 405,69 zł
szt.
Wykrywacz Metali COBRA CT-1032
Wykrywacz Metali COBRA CT-1032
499,00 zł 405,69 zł
Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji + 5 lat gwarancji + 500szt. ustników rurkowych
Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji + 5 lat gwarancji + 500szt. ustników rurkowych
559,00 zł 499,00 zł 454,47 zł 405,69 zł
szt.
Elektryczna maszynka do mielenia mięsa BERDSEN 550 - 1200W
Elektryczna maszynka do mielenia mięsa BERDSEN 550 - 1200W
399,00 zł 248,99 zł 324,39 zł 202,43 zł
szt.
MOCNY OPRYSK NA KOMARY I KLESZCZE AFANISEP 25 WP PERMETRYNA 25%
MOCNY OPRYSK NA KOMARY I KLESZCZE AFANISEP 25 WP PERMETRYNA 25%
19,99 zł 13,99 zł 16,25 zł 11,37 zł
szt.
Produkt dnia
Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-9000
Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-9000
819,00 zł 729,00 zł 665,85 zł 592,68 zł
szt.
MOCNY OPRYSK NA KOMARY I KLESZCZE AFANISEP PERMETRYNA 25% Zestaw 3 szt.
MOCNY OPRYSK NA KOMARY I KLESZCZE AFANISEP PERMETRYNA 25% Zestaw 3 szt.
39,00 zł 37,99 zł 31,71 zł 30,89 zł
szt.
Alkomat AL-8000 SILVER + 15szt. ustników + uchwyt samochodowy + 12 m-cy kalibracji
Alkomat AL-8000 SILVER + 15szt. ustników + uchwyt samochodowy + 12 m-cy kalibracji
529,00 zł 499,00 zł 430,08 zł 405,69 zł
szt.
ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY PROMILER AL-9000 LITE
ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY PROMILER AL-9000 LITE
640,00 zł 599,00 zł 520,33 zł 486,99 zł
szt.
Alkomat AL-8000 PLUS + 5szt. ustników + uchwyt GSM + 12 m-cy kalibracji
Alkomat AL-8000 PLUS + 5szt. ustników + uchwyt GSM + 12 m-cy kalibracji
569,00 zł 499,00 zł 462,60 zł 405,69 zł
szt.
Mata przeciwsłoneczna i antyszronowa na szybę
Mata przeciwsłoneczna i antyszronowa na szybę
30,00 zł 21,00 zł 24,39 zł 17,07 zł
szt.
Alkomat dowodowy PROMILER ALP-1
Alkomat dowodowy PROMILER ALP-1
1 999,00 zł 1 799,00 zł 1 625,20 zł 1 462,60 zł
szt.
Alkomat AL-9000L + 24 m-ce kalibracji + 500 ustników rurkowych
Alkomat AL-9000L + 24 m-ce kalibracji + 500 ustników rurkowych
699,00 zł 629,00 zł 568,29 zł 511,38 zł
szt.
Wykrywacz metali COBRA CT-1023
Wykrywacz metali COBRA CT-1023
449,00 zł 349,00 zł 365,04 zł 283,74 zł
szt.
Tunel foliowy 3x6 m 18m2
Tunel foliowy 3x6 m 18m2
1 299,00 zł 1 056,10 zł
 Miernik Pomiaru Chloru i pH
Miernik Pomiaru Chloru i pH
69,00 zł 49,00 zł 56,10 zł 39,84 zł
szt.
MOCNY OPRYSK NA KOMARY I KLESZCZE AFANISEP 25 WP PERMETRYNA 25%
MOCNY OPRYSK NA KOMARY I KLESZCZE AFANISEP 25 WP PERMETRYNA 25%
19,99 zł 13,99 zł 16,25 zł 11,37 zł
szt.
Alkomat AL-6000 Lite + 12 m-cy kalibracji bez limitu
Alkomat AL-6000 Lite + 12 m-cy kalibracji bez limitu
219,00 zł 178,05 zł
szt.
Elektryczna maszynka do mielenia mięsa BERDSEN 550 - 1200W
Elektryczna maszynka do mielenia mięsa BERDSEN 550 - 1200W
399,00 zł 248,99 zł 324,39 zł 202,43 zł
szt.
Tunel foliowy 2,5x4 m 10m2
Tunel foliowy 2,5x4 m 10m2
549,00 zł 446,34 zł
Tunel foliowy 2x3 m 6m2
Tunel foliowy 2x3 m 6m2
479,00 zł 449,00 zł 389,43 zł 365,04 zł
Wykrywacz Metali COBRA CT-1032
Wykrywacz Metali COBRA CT-1032
499,00 zł 405,69 zł
Folia na tunel 3x6 m 18m2
Folia na tunel 3x6 m 18m2
389,00 zł 316,26 zł
Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji
Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji
539,00 zł 469,00 zł 438,21 zł 381,30 zł
szt.
Tunel foliowy 3x4,5 m 13,5m2
Tunel foliowy 3x4,5 m 13,5m2
749,00 zł 608,94 zł
Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-8000 ZIELONY
Alkomat elektrochemiczny PROMILER AL-8000 ZIELONY
559,00 zł 399,00 zł 454,47 zł 324,39 zł
 Alkomat elektrochemiczny AL-8000 SILVER + 5 lat gwarancji + 24 m-ce kalibracji + uchwyt GSM
Alkomat elektrochemiczny AL-8000 SILVER + 5 lat gwarancji + 24 m-ce kalibracji + uchwyt GSM
589,00 zł 529,00 zł 478,86 zł 430,08 zł
szt.
Promiler iSOBER S + 2 lata kalibracji + 15szt. ustników
Promiler iSOBER S + 2 lata kalibracji + 15szt. ustników
719,00 zł 639,00 zł 584,55 zł 519,51 zł
szt.
Alkomat Promiler AL-8000 SILVER
Alkomat Promiler AL-8000 SILVER
559,00 zł 499,00 zł 454,47 zł 405,69 zł
szt.
Chemia Basenowa Zestaw 5w1 na Start NTCE
Chemia Basenowa Zestaw 5w1 na Start NTCE
159,00 zł 119,00 zł 129,27 zł 96,75 zł
szt.
Wykrywacz Metali COBRA CT-1069
Wykrywacz Metali COBRA CT-1069
339,00 zł 275,61 zł
szt.
Tunel foliowy 2x4,5m 9m2
Tunel foliowy 2x4,5m 9m2
499,00 zł 405,69 zł
Mata solarna do basenu - Bestway 58423 podgrzewacz do basenu
Mata solarna do basenu - Bestway 58423 podgrzewacz do basenu
299,00 zł 279,00 zł 243,09 zł 226,83 zł
Alkomat PRO X-5 PLUS + 24 m-ce kalibracji + 5 lat gwarancji + 80szt. ustników
Alkomat PRO X-5 PLUS + 24 m-ce kalibracji + 5 lat gwarancji + 80szt. ustników
449,00 zł 429,00 zł 365,04 zł 348,78 zł
szt.
Folia na tunel foliowy 2x3 m 6m2
Folia na tunel foliowy 2x3 m 6m2
179,00 zł 145,53 zł
Alkomat AlcoFind PRO X-5 PLUS + 12 m-cy kalibracji + 5 lat gwarancji + 80szt. ustników
Alkomat AlcoFind PRO X-5 PLUS + 12 m-cy kalibracji + 5 lat gwarancji + 80szt. ustników
449,00 zł 399,00 zł 365,04 zł 324,39 zł
szt.
Alkomat AlcoFind DA-7100 + 100 ustników + 12 m-cy kalibracji
Alkomat AlcoFind DA-7100 + 100 ustników + 12 m-cy kalibracji
359,00 zł 310,00 zł 291,87 zł 252,03 zł
Alkomat AlcoFind PRO X-5 PLUS kalibracje 12 m-cy, Certyfikat Kalibracji
Alkomat AlcoFind PRO X-5 PLUS kalibracje 12 m-cy, Certyfikat Kalibracji
429,00 zł 399,00 zł 348,78 zł 324,39 zł
szt.
Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji + 5 lat gwarancji + 500szt. ustników rurkowych
Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji + 5 lat gwarancji + 500szt. ustników rurkowych
559,00 zł 499,00 zł 454,47 zł 405,69 zł
szt.
Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji + 15 szt. ustników + 5 lat gwarancji + uchwyt GSM
Alkomat AL-8000 PLUS + 12 m-cy kalibracji + 15 szt. ustników + 5 lat gwarancji + uchwyt GSM
459,00 zł 449,00 zł 373,17 zł 365,04 zł
szt.
Alkomat AL-9000 Lite + 12 m-cy kalibracji + 5 lat gwarancji
Alkomat AL-9000 Lite + 12 m-cy kalibracji + 5 lat gwarancji
610,00 zł 599,00 zł 495,93 zł 486,99 zł
szt.
iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka
iBlow alkomat POLICYJNY bezustnikowy świeczka
1 799,00 zł 1 599,00 zł 1 462,60 zł 1 300,00 zł
szt.
Alkomat PROMILER iSOBER 30 - 4 X większy sensor
Alkomat PROMILER iSOBER 30 - 4 X większy sensor
549,00 zł 499,00 zł 446,34 zł 405,69 zł
szt.
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji
Alkomat PRO X-3 + 12 m-cy kalibracji + 3 lata gwarancji
309,00 zł 299,00 zł 251,22 zł 243,09 zł
szt.
Basen ogrodowy stelażowy 549x122cm Bestway 56462 + Pompa + Pokrywa + WYSYŁKA GRATIS
Basen ogrodowy stelażowy 549x122cm Bestway 56462 + Pompa + Pokrywa + WYSYŁKA GRATIS
3 199,00 zł 2 399,00 zł 2 600,81 zł 1 950,41 zł
szt.
Nowości
Alkomat PROMILER iSOBER 30 - 4 X większy sensor
Alkomat PROMILER iSOBER 30 - 4 X większy sensor
549,00 zł 499,00 zł 446,34 zł 405,69 zł
szt.
Mata solarna do basenu - Bestway 58423 podgrzewacz do basenu
Mata solarna do basenu - Bestway 58423 podgrzewacz do basenu
299,00 zł 279,00 zł 243,09 zł 226,83 zł
Tunel foliowy 3x4,5 m 13,5m2
Tunel foliowy 3x4,5 m 13,5m2
749,00 zł 608,94 zł
Alkomat AlcoFind PRO X-5 PLUS kalibracje 12 m-cy, Certyfikat Kalibracji
Alkomat AlcoFind PRO X-5 PLUS kalibracje 12 m-cy, Certyfikat Kalibracji
429,00 zł 399,00 zł 348,78 zł 324,39 zł
szt.

Infolinia:

Telefon: 570 140 570

Email: sklep@neomaniak.pl

więcej więcej
Waluty
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl